Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon félek, hogy anyukám...

Nagyon félek, hogy anyukám nagyot fog bennem csalódni!?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, főiskolára járok, és babát várok. Nem terveztük. Félek elmondani anyukámnak.Tudom, hogy már nagykorú vagyok, de félek hogy nagyot fog csalódni bennem.
2013. júl. 31. 17:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

Szóval nem utolsó, hanem 6-os!:)


7-es: Ki beszél itt abortuszról? Miért kiáltasz ismeretlenül halált más ártatlan gyermekére?

2013. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%

Őőőőőőőőőő... a "nem megfelelő tabletta" hízást, hormonproblémát, depressziót, összevissza vérezgetést okoz, terhességet nem...


Ettől függetlenül anyukád szeret téged, lehet, hogy sokkot kap először, de ha elmondod neki, hogy megtartjátok a babát, mert mindketten akarjátok, DE emellett befejezed a fősulit, nem fog kevésbé szeretni.

2013. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
51%

Jaj újabb becsúszott gyerek :)

Szerintem be kéne perelni a gyógyszergyártót, mert nagyon nem hatnak ezek a tabletták!

2013. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád biztosan szeret és szerintem rosszul is esne neki, ha megtudná, azt hiszed, babával már nem kellesz neki.

Ki segítene Neked, ha nem az édesanyád? Tiszteld meg őt a bizalmaddal és felejtsd el gyorsan az ezzel kapcsolatos aggodalmaidat!

2013. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, emiatt biztos nem fog nem szeretni!


De biztos meg fogja kérdezni, hogy képzelitek a jövőt, esetleg rákérdez az esküvőre, a tanulmányaidra. Ezekről beszélj vele őszintén.

2013. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
29%

Attól,hogy számodra nem megfelelő a gyógyszer,nem leszel terhes.Nagyobb valószínűséggel nem jól szedted.

Én most tartok a 3. gyógyszernél...

2013. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 belbolyhocska ***** válasza:
100%

Velem is hasonló helyzet van/volt mostanában. Én havi 45 ezret keresek, a párom nem talált munkát. Gyógyszer mellett lettem terhes ikrekkel. Párom szüleinél lakunk több, mint egy éve. Anyukám mindenben mellettem állt, és te se félj attól, hogy nem fog szeretni. Bármit is csinálsz, a lánya vagy, és egy anya nem fogja egy ilyen helyzetben a lányát magára hagyni.


Nem kívánom senkinek azt amin átmentem. Remélem te szerencsésebb leszel, jó egészséget!


19/L

2013. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ó szegény 16-os. Gondolom nem járna ez az eszedben, meg nem gondolnál ilyenekre, ha egyszer egyszer jutna nekedis egy jó kis szex, de gondolom a stílusod miatt ez ritkán jön össze. A következő alkalommal gondolok rád, és anyukádra!
2013. júl. 31. 18:05
 19/31 A kérdező kommentje:

A gyógyszerről pedig. Csak azt írtam le ide, amit az orvosom mondott. Többet erről én sem tudok.

Köszönöm a válaszokat!

Anyukám nagyon karrierista nő. Mindig azt mondogatta, hogy a házasság, a gyerek ráér. Tanulni kell, dolgozni, karriert építeni. Ettől függetlenül ő 23 volt, mikor születtem.

2013. júl. 31. 18:11
 20/31 anonim ***** válasza:
37%

# 19/20


Édesanyádnak is ez lesz az első gondolata, nem a pici. :)

Na meg, hogy ideszülted a semmibe a tanulmányaid alatt.. sehol egy végzettség, egy biztos állás.. gyerekkel minden triplán nehéz lesz pláne a mai világban.

2013. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!