Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon félek, hogy anyukám...

Nagyon félek, hogy anyukám nagyot fog bennem csalódni!?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, főiskolára járok, és babát várok. Nem terveztük. Félek elmondani anyukámnak.Tudom, hogy már nagykorú vagyok, de félek hogy nagyot fog csalódni bennem.
2013. júl. 31. 17:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Szerintem 23 évesen már megvolt a diplomája.
2013. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Édesanyámnak nincs diplomája, mielőtt valaki azt hinné. És amikor én megszülettem a bátyja lakásában laktak, volt össz-vissz 10000ft-juk. Most saját vállalkozás, 2 autó, 3 szintes ház, 0 hitel.

Az meg, hogy majd én a gyerekemet miből nevelem fel, had legyen az én és a párom baja. Nem kioktatást kértem, nem azt, hogy tartsátok el helyettem a gyereket.

2013. júl. 31. 23:23
 23/31 anonim ***** válasza:

30 évvel ezelőtt nem annyit ért ám a 10 ezer mint ma.

Ennyire tudsz mindent, állj elé és mond el. Örökre úgysem titkolhatód el aztán gondol amit gondol, változtatni már nem tudsz rajta, halogatni meg nincs értelme.

2013. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Elé álltam, elmondtam neki. Miután lehordott mindenféle utolsó k.vának kitagadott a családból, hiába hívom azóta, próbálok vele beszélni, nem szól hozzám, válaszra sem méltat. Számára én meghaltam. Legalábbis ezt mondja.
2013. okt. 28. 16:52
 25/31 anonim ***** válasza:

Szegénykém :( együtt érzek veled..idővel lehet hogy elfogadja!

Ha terhes lennèk és elmondanám a szüleimnek szinte teljesen biztos hogy ők is kitagadnának meg amit leírtál..Kitartàs!!

2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Te jó ég!! Te a lánya vagy, a gyermeked pedig az unokája! Fel nem foghatom. Egyszerűen nem megy a fejembe. Borzasztóan sajnálom. Erre nincs magyarázat.
2013. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy látni sem akar többet, hogy már nem vagyok a lánya, így neki nem is lesz a babám az unokája.
2013. okt. 28. 21:43
 28/31 anonim ***** válasza:

Szegénykém, ez szörnyű. :( Sajnálom. Hihetetlenül szomorú, hogy édesanyád nem áll melléd.

Párod családja hogy áll hozzátok? Segít nektek, elfogadták, hogy hamarosan nagyszülők lesznek?


Boldog babavárást. Járj utána a különböző támogatásoknak, mert fősuli alatt is jár egy csomó. Menj be a suliba, és egyeztess velük, milyen lehetőségeid vannak, hogy minél kevesebbet kelljen halasztanod. Amíg gyesen vagy a kicsivel simán elvégzed a fősulit is.

Kisfiút vagy kislányt vártok?

2013. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Harmadévesen szültem az elsőt, majd mellette abszolváltam, lediplomáztam, dolgozni kezdtem, majd még 2 gyerkőcöt szültem. 19 éves vagy, felnőtt ember mégis mi a baja veled?? Felfogta anyukád, hogy mit veszít? Milyen magyarázattal szolgált? Miért teszi ezt?
2013. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

A párom családja nagyon megértő, már várják a kisbabát. Próbálnak vigasztalni, de nagyon hiányzik anyu. Már utána jártam a támogatásoknak, szerencsére a fősulin is mindenki nagyon megértő volt. Igazából anyut kivéve mindenki várja a bébit. Kislány lesz, és Emmának fogják hívni.

Anyu "magyarázata" annyi, hogy szégyent hozok a családra, egy utolsó k.va vagyok, és teljesen elcsesztem az én és a "fattyam" életét.

2013. okt. 29. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!