Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha anyud táskájába...

Mit tennél ha anyud táskájába találnál egy terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Nem tudok hogy róla hogy lenne-e valakije vagy volt-e valakije az elmúlt 1 évben, ma egy terhességi tesztet találtam a táskájába.. Mikor rá kérdeztem azonnal nekem

támadt hogy neki is van magán élete meg balbla..

Mit gondolnátok/tennétek ilyen helyzetbe?



2013. júl. 31. 17:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

De ezt nem te fogod eldönteni, hanem anyud, en rákérdeznék (nyúlhatok a táskájaba, pedig már nem élek vele, mégsem szoktam kérdezés nélkül)

Igaz nekem édesapámmal él, de volt rá példa, hogy tesztet vett, már kimaradozik neki (50 lesz) és aggódott, hiába védkeznek..nem titkolta előttem, de mi vagyunk olyan viszonyban.


Igaza volt amúgy, gondolom nem akarta, hogy tudd...

2013. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

Először is nem turkálnék anyám táskájában engedély nélkül, még rágóért sem. Nálunk ez csak úgy lenne lehetséges (mármint hogy belenyúljak a táskájába), hogy engedélyt adott rá, tehát nincs titkolni való dolog a táskájában. Ha megtalálok egy terhességi tesztet, akkor rákérdeznék, bár kicsit poénra venném, az tuti.

Egyébként meg valószínűleg elkezdődött nála a klimax, és szabálytalan lett a vérzése. Az én anyukám is csinált néha tesztet, csak, hogy megnyugodjon. Mondjuk ezt velünk meg is lehetett beszélni, nem támadtunk rá, hogy mi az hogy ők még élnek házaséletet...

Tudod amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. :)

2013. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Tény, de csak anynit kérdeztem hogy miért vett tesztet, mivel tudtommal nincs barátja.. és a semmiért meg nem vesz az ember..
2013. júl. 31. 20:18
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted? Attól, hogy nincs barátja, alkalmi szexben lehet része. Ehhez semmi közöd.


És semmi jogod azt a kérdést firtatni, hogy be tudna-e vállalni még egy "kölyköt" -ahogy te fogalmazol, vagy sem.


Kérj tőle bocsánatot, hogy olyanba próbáltad beleütni az orrod, amihez a világon vajmi kevés közöd van.

2013. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az én anyukám már azt is elmondta volna, ha gyanakodik és még azt is hogy ha terhes kitől lehet.

Am. én nem szoktam megkérdezés nélkül kutakodni a táskájában, de előfordul, hogy megkér, h vegyem ki a telóját...

2013. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
Nagylány, azt csinál amit akar. A korából ítélve pedig te is nagy korú lehetsz, jó szórakozást az élethez.
2013. aug. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kölyköt felnevelni? Miért, te a kölyke vagy, nem a gyermeke?
2013. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Aztán még a "kölykök" vannak felháborodva, mert jajj anyám bejött a szobámba, meg benézett a szekrénybe... Pfff.. aztán ti is csak turkáltok.


Na mit gondolsz minek vett terhességi tesztet? TERHESSÉGI tehát biztos nem jött meg neki és gyanakszik valamire... mondjuk. De lehet, hogy azt hitte toll? "terhességi" ... khm...

2013. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mirét volt terhességi teszt és anyud pozitiv lett klimaxol?
2023. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!