Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket kiskorotokba vertek a...

Titeket kiskorotokba vertek a szüleitek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 10:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

engem is vertek, de megfordult a kocka, elvertem mindkettőt.

azóta nyugodtam alszom, előtte rettegtem.

élvezték, hogy szidnak, vernek, ököllel, ahogy tudnak, ez sehogy nem fér bele a gyereknevelésbe.

mivel alig voltam otthon, nem tudták, hogy karatézni jártam, aztán egy szép napon, mikor nekem esett mindkettő a szokásos napi verésre, akkor döbbentek le, mikor a fater a földre leült akkorát kapott, a többit nem is írom le.

2013. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem apám sokszor felképelt, mert türelmetlen volt, hogy veregetném meg most én is a buksiját. Anyám is eléggé gyenge idegzetű, de tőle nem kaptam annyit, csak akkor, amikor szemtelenkedtem. De visszagondolva egyik sem volt jogos, csak max egy-egy pofon, de a többi nem, mert csak türelem kellett volna hozzám. Elég nagyszájú, szófogadatlan gyerek voltam, de azért a pofonokat nem érdemeltem meg. Ahogy nőttem, egyre ritkultak a pofonok, végül tényleg csak szökőévben egyszer kaptam, de amikor felnőttem és akkor is kaptam, visszavágtam nekik. Anyámnak visszaütöttem, azóta nem üt meg, apámat meg megszívattam. Azóta se bízom a szüleimben és szerintem nem is fogok soha. Ez a vonat mér elment.
2013. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam anyától egy nagyon- nagy pofont el kezdtem vele kiabálni erre jött apukám meg ütött és meg is tépett. Azt kifogásolták, hogy a párommal akivel akkor 2 éve együtt voltam, mivel egyetemen tanultam szerettem volna vele összeköltözni albérletbe, a párom 7 évvel idősebb nálam, ez is probléma volt. 19 évesen szerintem egy 7 évvel idősebb barát az nem durva. Akkor össze pakoltam, egy pár ruhát, minden iratomat, orvosi papírt, egy pár személyes tárgyat és elmentem otthonról. Most 29 éves vagyok a szüleimmel azóta nem is találkoztam, nem is beszéltem. Azóta is együtt vagyok a párommal, boldogan élünk, saját hitelmentes lakásban. A húgommal szoktam beszélni aki 25 éves Ő szokott a szüleimmel beszélni azt mondta, hogy a szüleim azt mondták, hogy nekik csak egy gyerekük van az is a húgom. Azóta egy csomó adósságuk van. A tesóm is 19 évesen el költözött tőlük de azért tartják a kapcsolatot. Eddigi életem során még soha nem bántam meg azt a söntést mikor végleg ott hagytam őket.
2013. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy-két popóra vagy szájra ütés előfordult, de soha nem durván, és megérdemeltem. Nem is számított verésnek, szóval a válasz a kérdésedre: nem.
2013. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1-2 pofont, de azok se fájtak igazán, csak maga a gesztus számított, egyből leálltam.
2013. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Néha. Volt mikor megérdemeltem, volt mikor nem.
2013. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igen,5 éves koromtól kezdve. Most lassan 15 vagyok,és most már szerencsére nem nagyon de 11 éves koromig folyamatosan. Kiskoromba pálcával, aztá ilyen 6 éves koromtól, ököl stb.. Előrfoldult olyan hogy halálosan megfenyegetett olyan is hogy akkora púp lett a fejemen mert beleverte a csempébe, meg sorolatnám.. illetve olyan is volt amikor majdnem a szememet kikaparta, és elég durván vérzett, és olyan is volt amikor a kezem vérzett.. aztán olyan is előfolrdult amikor a földön feküdtem már a végén, és belémrúgot,, olan is előforudlt amikor a hajamnál fogva felemelt, meg hát a rengeteg pofon, egyszer olyat kaptam amitől szó szerint megszédültem. voltam már a gyámügynél védelembe véve, meg tárgyalásokra jártma meg minden cucc. jó gyerekkorom volt....... de ez van. amúgy meg egyszer sem lett volan rá oka, soha nem csináltam olyan dolgot amire ezt kellett volan reagálni. de hát mindegy.
2013. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 torii válasza:
igen vertek bár nem a szűlöm hanem tesóm felesége kki kell nyujtanom a kezem és kb flegma beszédér 120-az rá üt a csuklomra pálcával (ugyanoda ami nagyon fáj anyumnak nem merek szolni) és az a legroszabb hpgy nekem kell kiszámolnom és ha sirok akkor még 120 ugyanoda ami egy időután borzalmas kinzásnak is mondhatóó
2014. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!