Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim engem vádolnak...

A szüleim engem vádolnak amiért a testvérem elszúrja az életét. Miért jó ez nekik? Mégis, mit kellett volna másképp csinálnom?

Figyelt kérdés
Én 29 éves vagyok, a húgom 19 lesz. Mióta megszülettek a fiaim, a húgom bedilizett. Ő is gyereket akart, majd gyorsan össze is hozta, persze "véletlenül". Mi most tervezzük a harmadik babát és a tesóm nagy örömmel bejelentette, hogy megelőzött, mert ő már lassan félidős a lányával. A szüleim dühöngenek és engem okolnak, amiért a tesóm megint terhes. Anyám a vita hevében azt ordibálta, hogy minek nekünk harmadik gyerek, neveljük fel inkább a húgom gyerekeit, mert a mi hibánk, hogy egyáltalán vannak. Ennek már egy jó hónapja, azóta nem is akarnak velünk beszélni, ha mégis találkozunk csak szídnak, amiért tönkretettem az életüket.
2013. aug. 5. 15:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben anyukádnak megmondtam volna, hogy ők nevelték félre nem te és semmi beleszólásuk, hogy te hány gyereket vállalsz, mert ti azokat normális körülmények között nevelitek.
2013. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A húgod elég hülye, de a szüleid meg - bocs, de még hülyébbek. Hogy pattant ki a fejükből egy ilyenért Téged okolni? Kellett valaki, akire ujjal lehet mutogatni.

Te tanultál, dolgoztál? Akkor a hugi legyen szíves ebben is leutánozni, ne csak a gyerekszülésben, csak mert olyan cukik a babák.

2013. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Néha nem értem az embereket. Nem akarom anyukádat bántani, de inkább örülne, hogy ti szépen megvagytok. A húgod felelőtlen magatartásáért pedig semmi közöd, ezt add az értésükre.
2013. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját életéért felelős, semmit sem kellett volna másképp tenned, csak ezt elmondanod a szüleidnek. Ha nem akarnak beszélni veled azért, mert egy tőled független másik ember hülye, akkor mit tehetsz? Fogadd el, hogy ők ilyenek, és éld a saját életed tovább úgy, ahogy neked jólesik!
2013. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy magadat hibáztasd már a szüleid baromsága miatt!Mert ez az egész ügy valljuk be baromság.Hugicának nem véletlenül jöttek a kölykei,ez nem titok,de anyucika tudtára kéne adni esetleg,hogy a 19 éves lánya külön életet él tőled,annak ellenére,hogy leutánzott,akkor talán a felelősségteljességedet is leutánozhatná.Ugyanis neked elég,ha a saját gyerekeidet neveled és megvagy a férjeddel.

Én megszakítanám a kapcsolatot addig a szüleimmel,míg nem térnek észhez.Persze előtte jól megmondanám nekik a magamét,hogy ezt mégis hogyan képzelik,hogy hibáztatnak!?

2013. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Húgod élete. Mi az, hogy minek nektek 3 gyerek? Ha 30 kell és van rá pénz, mit szólnak bele? Ti hibátok? Talán ti ejtették teherbe? Szüleid meg húgod sem komplett! Akkor most már a 2. gyereket várja? Mert ha igen én első után ultimátumot adtam volna neki, hogy visszahúz tanulni vagy el. Gyerek(ek) apja?
2013. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális családi életet élsz 29 évesen. EZ a rossz példa? Mi lenne, ha drogoznál? Vagy prosti lennél?
2013. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Húgod egy idióta! Szüleid dettó! Az lett volna a min. hogy 1. gyerek után elbeszélgetnek vele, és megmondják, hogy amint lehet visszamegy leérettségizni és nem potyogtat több kölyköt!
2013. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem a szüleidért és a húgodért.


Hogy merik az elfuserált nevelésüket a te nyakadba varrni??


Úgy viselkednek,mintha legalábbis a húgod a te gyereked lenne és nem az övék!!


Ha nem is megszakítani,de a te a gyerekeid és a saját családod érdekében mondom,hogy a kapcsolat tartást korlátozd csak az ünnepekre,ne a te,a férjed és a gyerekeid vérét szívják tovább.

2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen idióta szülőkkel én a helyedben nem tartanám a kapcsolatot. Szidjanak a távolból, az már nem érdekel, csak ne is lássam őket! Ja, és ők se az én gyerekeimet!
2013. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!