Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim engem vádolnak...

A szüleim engem vádolnak amiért a testvérem elszúrja az életét. Miért jó ez nekik? Mégis, mit kellett volna másképp csinálnom?

Figyelt kérdés
Én 29 éves vagyok, a húgom 19 lesz. Mióta megszülettek a fiaim, a húgom bedilizett. Ő is gyereket akart, majd gyorsan össze is hozta, persze "véletlenül". Mi most tervezzük a harmadik babát és a tesóm nagy örömmel bejelentette, hogy megelőzött, mert ő már lassan félidős a lányával. A szüleim dühöngenek és engem okolnak, amiért a tesóm megint terhes. Anyám a vita hevében azt ordibálta, hogy minek nekünk harmadik gyerek, neveljük fel inkább a húgom gyerekeit, mert a mi hibánk, hogy egyáltalán vannak. Ennek már egy jó hónapja, azóta nem is akarnak velünk beszélni, ha mégis találkozunk csak szídnak, amiért tönkretettem az életüket.
2013. aug. 5. 15:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"neveljük fel inkább a húgom gyerekeit, mert a mi hibánk, hogy egyáltalán vannak."


Ez a "csúcs", de komolyan! Ezidáig abban a téves hitben éltem, hogy a gyereket a gyerek szülei hozzák össze ketten, nem a nagynéni!

2013. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

17:07-es ugye?Ez a családfa így a csúcsok csúcsa:D


Eszerint a demagógia szerint a lánytestvérek húgának a gyerekeiért a nővérek a felelősek...és hát az egy olyan dolog,amit eszerint a nagyszülők szerint evidens,hogy a nagynéni nevel fel ugye.:(


Sürgősen megszabadulni tőlük.

2013. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Részvétem a családodért.


Azt lásd, hogy mindenki a saját életéért felelős (tehát még ha akarsz sem tudsz felelős lenni húgod életéért - hacsak nem te tartod el őt vagy mondjuk vágod belé a kést).

A szüleid szerintem azért passzolják rád a felelősséget, mert nehéz nekik megbirkózni azzal, hogy ilyen lett a tesód amilyen. Nem fair a részükről és teljesen biztos, hogy nincs igazuk.


Neked sok sikert a harmadikhoz, neveljétek szeretetben és békességben!

2013. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a szüleid is betegek.

Miért a te felelősséged az, hogy a nagykorú 19 éves - agyilag egy tini hülye p.icsa szintjén levő - húgod dacból csináltatott magának gyerekeket?

És még nekik áll feljebb...

Én tuti nem állnék szóba a szüleimmel ezek után. Azért én többet várnék el tőlük.

2013. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Na dobnám a pecsába az egész pereputtyomat, az tuti!


Méghogy a te hibád. Inkább elmerovoshoz kéne vinni a tesódat!


Tudod mit, én még csinálnék egy negyediket is már cask azért is, hogy ne örüljenek.

2013. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az a gyanúm te vagy az egyedüli ész a családban. Kívánom, hogy még egy kicsivel több legyen, és szarj a többi fejére úgy ahogy vannak.
2013. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!