Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Probléma lehet, ha a nővérem...

Probléma lehet, ha a nővérem kitessékelte apukánk barátait?

Figyelt kérdés

Nos, ez úgy volt, hogy átjöttek apukám barátai ma reggel, de apa nem volt itthon, nővérem mondta (17 éves), hogy foglaljanak helyet. Megkínálta őket kávéval, majd megcsinálta a konyhát, felsöprögetett, feltörölt, felrakta a székeket az asztalra, stb... Nos, mivel száradt a kő, és nem akarta lerakni a székeket, és ő még nem reggelizett, fogta magát, és beült a nappaliba reggelizni. (ekkor apa még sehol), majd megszólal az egyik, hogy te meg mit csinálsz, nem látod, hogy férfiak társaságában vagy, és te meg itt eszel. Majd a nővérem azt mondta nekik: Az én házam, az én nappalim, azt csinálok itt amit akarok, örüljetek, hogy a büdös ganés ruhátokba megengedtelek titeket leülni, (tényleg olyan a szaguk, lovakkal foglalkoznak, apukám is, és mondjuk úgy, hogy anyukánktól örököltük, a szagra érzékeny orrunkat) majd kérdőre vonta, hogy mit képzelnek ők, és mondta nekik, hogy most menjetek el, mert még most szépen mondom. (eközben én aludtam, és mivel fél pucéran nem akartam kimenni hozzájuk, bent maradtam, és csak hallgattam a beszélgetést.

Egyébként apukám "barátai" igazából tényleg rossz hatással vannak rá, mivel ha apám az ő társaságukban van, ő is ugyan úgy, ugyan olyan mocskos szájjal kezd beszélni, ami miatt ki is oktatjuk, hogy legalább ne a gyerekeid előtt beszélj így.


Majd azt kiabálták a nővéremhez, hogy majd ha apád megtudja, majd ekkor én is kimentem, gyorsan felkaptam a köntösöm, és azt mondtam nekik, hogy ő a lánya, ti meg csak senki házi parasztok vagytok, és most húzzatok el.


Szóval, mit fog szólni apukánk, hogy nem látjuk szívesen a házban (anya sem, ő sem csípi őket) az újdonsült barátait?



2013. aug. 8. 11:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
(3): Nem szoktam pontozni...:-) Nem szoktam zöld pipát adni, és stb-t... Mindenkinek megvan a maga véleménye. :)
2013. aug. 8. 11:38
 12/26 anonim ***** válasza:
16%

Látom azért ti nem letettek normálisan felnevelve, mert már most igazi bunkók vagytok..

Egyszerűen olyan dolgot engedtetek meg magatoknak amit egy normális ember nem csinál.

Arról nem is beszélve, hogy állandóan azzal jössz hogy a házatokban nem tűrőd el őket.. Apád háza és ő eltűri.. Majd ha lesz saját otthonod akkor azt engedsz be akit akarsz.

Már a leírásodból kitűnik hogy te és a nővéred is azok a tinédzserek vagytok akik apátok pénzével nagyzol..

Elég szánalmasak vagytok, és apátoknak igaza lesz ha mérges lesz..

2013. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

Most te itt nagyzolsz???

Olaszországi termék, titkárnő , versenylovak..

ejjjjj de szegény a értelmi színvonalad..

Főleg hogy még azt sem fogod fel hogy mi az az illem..

2013. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
25%

Elég szomorú, hogy édesapátok az engedélyét adja ahhoz, hogy az Ő vagy anyutok jelenléte nélkül több férfi bemenjen az otthonotokba, akikhez semmi közötök.

Normális megoldás az lett volna, ha nem engeditek be Őket. Nem a szaguk miatt, hanem azért, mert két gyerek mellett nincs semmi keresnivalója a szülők "barátainak" ./bár nevezzük inkább munkatársnak. /


A viselkedésetekre persze nincs mentség, így nem lehet beszélni felnőtt emberekkel, ha már hagytátok hogy ez a helyzet kialakuljon. Azonban ahogy olvasom, hogy Ők is lebu***nak, nem hinném hogy a szívükre vették volna a dolgot. Ha meg apud megszid titeket, kérd már meg rá, hogy ne csak titeket szabályozzon le velük kapcsolatban, hanem Őket is veletek szemben.

2013. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Óóó istenem...:D Olvassatok a sorok között, én már írtam, hogy bevallom, bunkó voltam, de most mit csináljak, nem esik meg velem ilyen, és mint írtam, apukámat felhívtuk, hogy bejöhetnek-e bejöttek, ennyi kész passz. Nővérem elmesélte mi volt, az idő alatt, hogy ti leírtátok a véleményeteket, és nem, nem szoktunk apukánk pénzével jampizni. A díj ugratós lovakat azért tettem bele, mert éreztetni akartam, hogy lehet nagyobb következménye, a sonkával már nem tudom, azt lehet, hogy hülyeségből írtam le, talán jampizásból, vagy sem, leírtam. A titkárnő az meg egy cégnél mindenféle képben van, mivel anyukánk már nem bírta egyedül, ahogy mi már iskolába mentünk.


A végeredmény az lett, hogy apa azt mondta nővéremnek, hogy jól tette, hogy kizavarta őket, kapott egy fejmosást azért, mert csúnyán beszélt. Mivel ez 1 órája ezelőtt történt, és már 10 perce megérkeztek. Megértem, mint írtam bunkók voltunk, és EZT MÁR leírtam, nagyon bánom, de ezen nem fogok rágódni, apukám szerint, maximum most már csak üzleti partnerek lesznek, mivel ezzel a díjugratással (tudod, hogy ez a sport neve, és ezért mondják úgy, hogy díjért ugratás? Nem azt írtam, hogy díjnyertes lovai, de mind egy) mindenki jól jár, és ők sem hülyék, hogy ezzel az incidensel az üzletet felbontsák.

2013. aug. 8. 11:51
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Te ismered az apukádat, te tudhatod, hogy fog reagálni, de szerintem én is visszaszóltam volna. De nekem az szokatlan, hogy idegenek egyedül a lakásban....én a helyükben addig jártam volna egyet vagy hasonló. Egyébként az ilyen "jószándékú" haverokat én is ismerem, a férjemnek is vannak, ráadásul alkoholisták....
2013. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Hoppá, nem olvastam a további fejleményeket! Szerintem nem voltatok bunkók.
2013. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem volt egyedül, én is ott voltam, csak épp félálomban, és mivel eléggé rossz alvó vagyok, így nem sokat aludtam, így nem keltem fel.

Nővéremnek meg bőr problémája van, tehát nem érheti a nap a mellkasát, a homlokát az UV sugarak. Tehát ha kint van, valami hosszút kell felvennie, és olyankor is sapkát kell húznia, és most biztos úgy volt volna vele, hogy most nem fog azért járni egyet, mert itt vannak az "urak". Megkínálta őket, ennyi. Mindenki élte volna szépen az életét, ha nem szólnak be neki, és nővéremnél eléggé ingerült, mindenen felidegesíti magát, szóval..

2013. aug. 8. 12:28
 19/26 A kérdező kommentje:
Értelmes voltam, az UV sugarakkal kapcsolatban... :)
2013. aug. 8. 12:30
 20/26 Platypus ***** válasza:
96%

Csak nekem tűnt fel, hogy a gond nem az volt, hogy vendégek előtt, hanem hogy férfiak jelenlétében evett? Szerintem ez egy meglehetősen gusztustalan szexista sértés. Én mélységesen szégyellném magam, ha a társaságomban valaki ezzel jött volna.


Egyébként egy udvarias vendég nem teszi szóvá, ha a házigazdája esetleg nem az. Ha meg egyeztetés nélkül állítunk be valahová, eleve illenék némileg rugalmasabbnak lenni.


A senkiházi parasztok nem volt egy kedves kijelentés a tesótól, de miután vérig sértenek valakit, ritkán mond politikailag korrekt dolgokat.

2013. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!