Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Probléma lehet, ha a nővérem...

Probléma lehet, ha a nővérem kitessékelte apukánk barátait?

Figyelt kérdés

Nos, ez úgy volt, hogy átjöttek apukám barátai ma reggel, de apa nem volt itthon, nővérem mondta (17 éves), hogy foglaljanak helyet. Megkínálta őket kávéval, majd megcsinálta a konyhát, felsöprögetett, feltörölt, felrakta a székeket az asztalra, stb... Nos, mivel száradt a kő, és nem akarta lerakni a székeket, és ő még nem reggelizett, fogta magát, és beült a nappaliba reggelizni. (ekkor apa még sehol), majd megszólal az egyik, hogy te meg mit csinálsz, nem látod, hogy férfiak társaságában vagy, és te meg itt eszel. Majd a nővérem azt mondta nekik: Az én házam, az én nappalim, azt csinálok itt amit akarok, örüljetek, hogy a büdös ganés ruhátokba megengedtelek titeket leülni, (tényleg olyan a szaguk, lovakkal foglalkoznak, apukám is, és mondjuk úgy, hogy anyukánktól örököltük, a szagra érzékeny orrunkat) majd kérdőre vonta, hogy mit képzelnek ők, és mondta nekik, hogy most menjetek el, mert még most szépen mondom. (eközben én aludtam, és mivel fél pucéran nem akartam kimenni hozzájuk, bent maradtam, és csak hallgattam a beszélgetést.

Egyébként apukám "barátai" igazából tényleg rossz hatással vannak rá, mivel ha apám az ő társaságukban van, ő is ugyan úgy, ugyan olyan mocskos szájjal kezd beszélni, ami miatt ki is oktatjuk, hogy legalább ne a gyerekeid előtt beszélj így.


Majd azt kiabálták a nővéremhez, hogy majd ha apád megtudja, majd ekkor én is kimentem, gyorsan felkaptam a köntösöm, és azt mondtam nekik, hogy ő a lánya, ti meg csak senki házi parasztok vagytok, és most húzzatok el.


Szóval, mit fog szólni apukánk, hogy nem látjuk szívesen a házban (anya sem, ő sem csípi őket) az újdonsült barátait?



2013. aug. 8. 11:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Azt én mondtam, mármint a senkiházi parasztokat, nem vagyok rá büszke, de ez van, ki kell állnom a nővérem mellett. Mi sem szoktunk, (ha nagyon ritkán előfordul) az ő asztaluknál bunkózni. Az egyiknek van egy lánya, tök normálisan fel van nevelve, 20-n valahány éves, de az apukája, elképesztő, de úgy látom, az anyuka jellemvonásait örökölte a lányuk.
2013. aug. 8. 12:40
 22/26 A kérdező kommentje:
(Az fordul elő ritkán, hogy náluk ebédelünk, nem a bunkózás. Mint írtam, nagyon nem kedveljük a társaságukat.)
2013. aug. 8. 12:41
 23/26 anonim ***** válasza:
97%

"nem látod, hogy férfiak társaságában vagy, és te meg itt eszel"


Ha a lányomnak ilyet mondana valaki, azzal többé nem tartanám a kapcsolatot.


Én leszek az elenyésző kisebbség, de adj egy pacsit a nővérednek a nevemben. Itt mindig mindenkinek baja van azzal, hogy a nők milyen mulyák, nem állnak ki magukért. Hát tessék, itt egy erős nő.


Komolyan mondom, ha NEKEM ilyen szexista dumával jönne valaki, leüvölteném, nem még ha a lányomnak. Ráadásul a saját házában. Igen, az én házam a lányom háza.


A leírásod szerint ezek nem is férfiak, csak hímnemű főemlősök.

2013. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem olyan anyukám sem, sem a nővérem, hogy hagyja magát, még a férfiak ellen sem... :-) Apukámat nagyon nem zavarta, mondta neki, hogy jól tette, de legközelebb a csúnya beszédet hanyagolja, később felhívta az egyik barátja, és kapott apámtól a szeme alá... :-)
2013. aug. 8. 13:12
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért háborodtak fel ezen ilyen sokan. "Kedves vendég" egy szexista bunkó megjegyzést engedett magának, ami után jogosan lett kipenderítve. Legyél büszke a nővéredre, hogy ki mer állni magáért, manapság ez ritka, pláne nők körében. Szerintem neked már nem kellett volna mondanod semmit, tehát lrgközelebb jobban figyelj erre.
2013. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nővérednek kell elmennie otthonról, hanem a haveroknak. A ti otthonotok!! Nem engedtem volna be őket, nehogy már!
2013. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!