Minek az ilyennek gyerek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


(Nem provokációnak szánom, csak komolyan nem értem.)


Most olvastam a kérdést, és enyhén szólva ledöbbentem. Én szeretném azt hinni, hogy kamu a kérdés, de tényleg léteznek ilyenek.


Minek vállal az ilyen végtelenül homofób gyereket?


(most lehet bunkó vagyok, de a gyomrom fordult fel)



2013. aug. 12. 20:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Azok a gyerekek, akiket homofóbiára neveltek, kamaszkorban sokkal nagyobb százalékban kísérleteznek a saját nemükkel (ez is a lázadás részévé válik, hiszen a hormonok azt diktálják hogy keresd meg a saját határaidat=amit a szülő nagyon tilt, abba kóstolj bele) úgyhogy ennyit erről... Ugyanez az elmélet vonatkozik minden szélsőséges rajongásfélére.


Sajnálom azt a kisfiút, ki tudja milyen szorongások közepette kell majd felnőnie. Az apa elb-szta azt a feltétel nélküli bizalmi kapcsolatot, ami a gyereket és a szüleit kéne hogy összekösse. Még akkor is, ha a kiskölyök 110%-ban heteró.


Egyébként mindenki maga dönti el, hogy hogyan neveli a gyerekét. Azt is mindenki maga dönti el, hogy kivel létesít szexuális kapcsolatot. Azt viszont senki sem tudja befolyásolni, hogy ki rabolja majd el a szívét.

2013. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!