Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért piszkálnak ezzel hogy...

Miért piszkálnak ezzel hogy dagadt vagyok? (szüleim)

Figyelt kérdés
14/F vagyok kb 190 magas és úgy 78-80 kiló. Oké, tudom hogy van rajtam felesleg meg ilyenek, de rohadtul idegesít hogy apám egyfolytában ezzel csesztet. Nem is szeretek velük enni, mert úgy nézi hogy mennyit szedek hogy majd ki esik a szeme... Annyira idegesítő, és azt mondaj: én nem sajnálom csak nézzél tükörbe. Megszólja ha 2 szelet kenyeret eszek meg minden. Elegem van. Nem tuok normális jóízűen enni, és szó szerint inkább éhes maradok de nem eszek annyit amennyi jól esne. de persze az őt nem zavarja hogy ő alacsonyabb nálam kb 10-15 centivel és 110 kiló... Oké hogy idősebb de a kor nem számít csak a magasság... Szóval na mind egy-.- Főként az lenne a kérdésem, hogy hgyan tudnám leállítani ezt, vagy hogyan tudnék ezen tllépni, és hogyan tunám azt elérni hogy magamban éle*szarnám és nem érdekelne hogy gúvad ki a szeme akkor is annyit szednék amennyi jól esne.
2013. aug. 17. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ekkora magassághoz ez a súly normális fiúként. Ne foglalkozz velük!
2013. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na, ha a hasaddal gond van, vagyis nem lapos, akkor igazuk van a szüleidnek, lenne mit leadni.

Férfiaknál a hasra rakódik a háj. Persze egyes nőknél is.

2013. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!