Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek sem szeret a...

Szerintetek sem szeret a családom?

Figyelt kérdés

Ma ebéd közben nem tudom mi jött rám de elkezdtem a lányaimmal kiabálni azután mérgemben még a tányérokat is hozzájuk vágtam. Erre a párom adott két pofont ami után én sírva eljöttem otthonról és most a nővéremnél vagyok.

Úgy érzem nem szeret a családom ha szeretne a férjem akkor nem vert volna meg. Nem igaz? Haza félek menni, élni sincs kedvem... Megőrültem?


2013. aug. 19. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ok nélkül elkezdesz ordibálni a leányaiddal akkor igenis kijárt neked az a pofon. Te írtad hogy nem tudod mi ütött belèd és még itt mártírkodsz??
2013. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteg vagy, hogy a gyerekekre dobálod a tányérokat? Volt oka egyáltalán? Bár ha még volt oka is, akkor sem kéne tányérokat csapkodni a lányaidhoz. A férjed agya szerintem elborult a viselkedésed miatt.
2013. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Most mondhatnánk, ha szeretnéd a leányaid, nem vágtad volna hozzájuk a tányérokat... Az egy kategória a "verekedéssel", vagyis az egyik formája a verekedésnek...
2013. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te hülye vagy.Mit vártál a férjedtől,hogy csatlakozzon be hozzád és vágjon ő is pár tányért a lányokhoz???Vagy mi?Megérdemelted azt a 2 pofont,hátha helyrejön az eszed.Gondolj már bele...A lányok akkor joggal hiszik azt,h te meg őket nem szereted,ha minden ok nélkül ordítasz meg hozzájuk vágod a tányért...
2013. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
97%
Megérdemelted azt a két pofont. Hozzávágni a tányért a gyerekedhez? Vagy bárkihez? Te normális vagy?
2013. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Azért lettem mérges mert húzgálták a szájukat a főztömre. Most hogy menjek haza? Félek a páromtól.
2013. aug. 19. 14:03
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Senki se fog sajnálni. És ha húzták a szájukat hozzájuk kell vágni a tányért? Én megdupláztam volna a pofont neked.


Ha valaki őrjöngő hisztirohamot kap, annak bizony nem árt a pofon! Mi az, hogy félsz hazamenni? Told haza az arcod és KÉRJ BOCSÁNATOT az idegbetegséges miatt.


Amúgy nézzük objektíven.

2 felnőtt, az egyik indokolatlanul agresszív a gyerekeivel, testi fenyítést alkalmaz. Erre a másik megvédi a gyerekeket és ugyanolyan mértékű testi fenyítést alkalmaz az idegbeteg szülő ellen. Kinek van igaza?

2013. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
97%
Ez volt az oka? Te beteg nő vagy! Aztán lehet tényleg sz@r volt a kaja...Megérdemelted, a férjed legalább helyrerakott.A helyedben sürgősen bocsánatot kérnék a családtól, ha ilyen dührohamaid vannak kérj segítséget, de ne a férjedet okold a te idiótaságod miatt. Te vagy a hibás.
2013. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

De egy férfinak nincs joga megütni egy nőt.

Semmi szeretetet nem kapok otthon én csak cseléd vagyok mindenkinek. Csoda, hogy kiborúltam?

2013. aug. 19. 14:11
 10/69 anonim ***** válasza:
97%
De,ilyen esetben nagyon is van joga,mert a GYEREKEIT védte meg.Most meg ne akard beállítani azt,h te csak ott cseléd vagy,hogy kevésbé tűnj gusztustalannak...!
2013. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!