Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kell csinálni ha egy...

Mit kell csinálni ha egy ember nem bír megnyugodni?

Figyelt kérdés
Itt van apám 60 éves elmúlt és minden nemzeti ünnep dolgozik. Rohadt gyümölcsöt szed a környékről és befőttet készít. De nincs 300 forintja cukorra, ezért rosszra csinálja. Elkezd takarítani pakolni, nem lehet tőle TV-t nézni, ideszól, beszól, zavarog, vacakol hogy milyen lusták vagyunk. E művelet közben mindig megiszik vagy három liter bort, panaszkodik, kesereg hogy nincs pénze. Aludni, TV-t nézni nem bír, nem köti le, elküdtük pár éve állami rendezvényre, erre beállt a Jobbikba. Azt mondja: "Egész életemben dolgoztam, nekem mindig kell csinálnom valamit, különben elpusztulok!!" Nem tudtam tőle elmenni horgászni, mert bevont a hülyeségeibe. Pár éve a szabadsága aladt épített egy zuhanykabint, amire nem volt pénze, rossz lett, és azóta van 230.000 ft tartozása. Megkérdeztük minek építi, erre azt mondta: mert a szomszédnak nincs! Köpköd, káromkodik,zsörtölődik és láncdohányzik, nem lehetne az ilyet "lelőni"??

2013. aug. 20. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól elcseszte az életét, de 60 évesen már nem fog változni. Te hány éves vagy, hogy még együtt laktok ? Miért nem költözöl el ?
2013. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért is élsz a 60 éves apáddal?
2013. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel se szakmám se állásom, és az önkormányzati lakásomat elperelték tartozás miatt.
2013. aug. 20. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg ugyanakkora egy lúzer vagy, mint az apád vagy talán még kicsivel nagyobb is, mert legalább megy és csinál valamit, veled ellentétben, aki munkanélküliként horgászgatni szeretne járni...
2013. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet írni. Örülj, hogy lakhatsz valahol. Biztos idegesítő, de gondolom az ő lakása.
2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én fogok 1-2 halat, azt eladom a kínainak, szépen lebarnulok és még van pénzem sörre is...
2013. aug. 20. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És még panaszkodsz?:D ennyit érdemelsz. Ugyanaz vagy mint az apád, csak a munkamorált nem örökölted :D
2013. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez a kérdés vicc xD
2015. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már töményet is iszik.
2015. jan. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!