Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan oldhatnám meg egyetem...

Hogyan oldhatnám meg egyetem mellett a melót?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdődik egy újabb félév és a mai nap hatására végleg eldöntöttem, hogy keresnem kell egy melót. Nem tudom hogyan tudják ezt sokan megoldani egyetem mellett, mert nekem szinte majdnem minden órán katalógust iratnak a professzorok, nem nagyon lehet lógni max 3 alkalmat. Félek, hogy az órarendem nem fogja megengedi az állást, pedig már kinéztem egy diákmunkát: konyhai kisegítő heti 3 alkalom 4-6 órában...minden vágyam ez, de nem tudom mi lesz, ha nem sikerül :(

2013. aug. 24. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz egyéni tanrendet is, a legtöbb szakon van lehetősség erre, járj utána, mi a módja ennek. Ha pedig nem sikerül, akkor én azt mondom előadásra, ha van is katalógus nem muszáj bejárni. Keress egy megbízható embert, aki aláhamisít helyetted, meg majd odaadja a jegyzeteket. Biztos van valaki, akivel jóban vagy, megérti a helyzetet és megtenné. A szemináriumokat meg olyan időpontokra vedd fel, amikor nem dolgozol. Ha ez sem sikerül beszélj a pedagógusokkal, mond el nekik kertelés nélkül a helyzeted, meg, hogy nem tudsz emiatt suliba járni, próbáld megdumálni velük, hogy teljesíthesd ettől függetlenül a félévet, mert mondjuk nem tudsz részt venni az órákon, de helyette vállalsz plusz beadandókat! Én nagyon sok tantárgyat így csináltam végig, persze ez utóbbi erősen függ a pedagógusok jó indulatától, de szerintem megér egy próbát.
2013. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogok próbálni mindent, amit leírtál:) Persze, megbízható emberek, barátok megvannak, nem egyszer csináltuk már ezt, csak sajna nem minden tanárnál aláírásos, hanem olvassa a nevet és mondani kell, hogy ott vagy.. :/ nemsokára kiderül, jön az órarend és az infók, megtudom mire kell bejárni, mire nem nagyon...remélem összejön...
2013. aug. 24. 18:55
 3/4 yuda ***** válasza:
Végső, de nem utolsó sorban pedig sokan járnak esti, vagy levelező iskolába és akkor dolgozhatsz.
2013. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esti, vagy levelező mellett viszont nem mehetsz diákmunkára. Én régen hétvégén és szabadnapokon oldottam meg a diákmelót. Volt olyan félév, amikor csak négy napot kellett bejárni, így a szabadnapon dolgoztam.
2013. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!