Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan haragot érzek a szüleim...

Olyan haragot érzek a szüleim iránt, hogy ha meghalnak még a temetésükre sem fogok elmenni. És a gyűlölet, harag mardossa lelkemet. Hogyan próbáljak megnyugodni?

Figyelt kérdés

Ezeket tenném jelen állapotomba és a pszichiátriai osztályon írom kérdésem.


Ha még is ott lennék a temetésükön amikor engedik le a koporsót, fehér virág helyett a sírgödörbe fogok vizelni.


Mind ezt azért mert lakást erőszakoltak rám, ami svájci frank hitel és ezzel tönkretették az életemet. Megfélemlítés volt mindig az eszközük. Ha nemet mondtam úgy megvertek hogy mindig besz_artam, bevizeltem.


Meg akarom bosszulni amiért így tönkretették az életemet. Uzsorásoknak adtak. Azaz a OTP rabszolgájává tettek. Már nem tudom fizetni, az szüleim házán is ott a jelzálog. Ebbe az egészbe magamtól nem mentem volna bele. Mert ha nemet mondok apám akkor összevert volna. Ez volt 2006-ban. Most meg én vagyok a tetűláda mert nem találok munkát.


Az idén már van egy párom akinél lakok és lesz hova mennem ha a bank vinné mindkét házat. A szüleimét és az enyémet. Olyan párom van aki nagyon szeret úgy ahogy vagyok. Ő gyógyíttat hogy végre normális életet tudjak élni.


Én 31/F a párom 33/N


2013. aug. 27. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Már hamarabb kezeltetni kellett volna, mert aki huszonévesen még attól fél, hogy megveri az apja, ott súlyos probléma van. De érdekes mód annyira jók voltak, hogy nem hagytad őket ott és költöztél el messzire.
2013. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Hát nem vagy egy férfia jelenség. :D
2013. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Hát, ezek elég undorító gondolatok.
2013. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
49%
Nem vagy egy férfias jelenség egyáltalán. Sajnálom a párodat. 31 évesen, felnőtt férfiként már túl kellett volna lépned a sérelmeiden, nem hisztériázni, mint egy éretlen suhanc. Szedd össze magad, és ha más megoldás nincs, keressetek külföldön munkát a pároddal (akit egyébként csodálok, amiért kitart melletted), és minden rendbe jön. A szüleidet meg inkább tojd le. Nem ér az egész annyit, hogy a felesleges bosszúvágy felemésszen.
2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Apád pankrátor vagy mi a csuda?
2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha jól számolom 2006-ban 24 éves voltál. Felnőtt ember akinek elvileg van saját tudta. Te ennek ellenére felvettél egy csomó hitelt, mert féltél hogy az apád szarrá ver.. Csak én érzem hogy mindig másokat okolsz a saját hibáidért?? 24 évesen már ismerned kellett volna azt a szót hogy "NEM". Végül is ez az első szó amit egy kisgyerek megtanul.. 24 évesen ha megvertek, akkor miért nem költöztél el?? Akár albérletbe?? akár másik kerületbe, vagy városba, vagy akár országba???

Komolyan. A szüleidet hibáztatod a saját tutyi mutyisságodért?? Férfi létedre nem voltál képes kiállni magadért?? Ember.. Engem is megvert az anyám, sőt egyszer úgy megvert hogy mindkét fülemre halláskárosult lettem. Engem is rá akartak beszélni a sok hitelekre, de 18 évesen úgy leléptem, hogy anyám azóta sem látott..

Komolyan nagyon szégyen hogy 31 évesen mint egy óvodás másokat okolsz a saját butaságod miatt..

2013. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Menj el pszichológushoz! Kérlek!
2013. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Az eddigi pár válaszadó nem tudom minek adott egyáltalán választ, mert nagyon nincs tapasztalatuk abban, milyen tud lenni egy hülye szülő, aki elnyomja a gyerekét. Terrorizálja lelkileg, testileg.

Elkényeztetett kis b.rmok, akiknek a s.gge alá volt rakva mindent, hogy értené meg az ilyeneket?

Nekem is egy nagyon agresszív apám volt, a páromnak is kissé elmeroggyant szülei vannak, az apja egy felsőbbrendű, agresszív bunkó, mindenkibe beleköt.

Más párszor találkozni ilyen emberekkel, és más velük együtt élni.


Kérdező, próbálj mielőbb munkát találni, nehogy elveszítsd a párod, apáddal meg szállj szembe, és mond meg neki a magadét.

2013. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
56%
Mert te, 20:24-es, te aztán tudod, kik és mifélék írnak ide. :D
2013. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2013. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!