Hogyan győzhetném meg?

Figyelt kérdés

A nővérem okos, talpraesett. Sokat anyáskodik felettem. Elkerültem egyetemre igy is sokat segit nekem. Iden nyaron megigerte hogy a nyar vegen kapok laptopot ha nyaron dolgozok neki. Meg is tettem sok olyat kert amit addig nem is hallottam es azt se tudtam hogy kell de azert megcsinaltam. Es most bejelenti nekem hogy meg fel evig ne veyunk gepet mert mire kell arra elavul meg ilyenek.

Nagyon elkeseredtem mert eddig azert tepertem es a gep meg mar igazan jol jonne. Egyetemre megyek ott mar nagyob kellene egy sajat. Most miert sporol rajtam ? Allandoan ezt csinalja. Felbuzdit aztan kesergek mert nem lesz belole semmi. Suli vegen volt egy fesztival amire el akartam menni de nem engedett el es elotte napokig szapult hogy milyen programom lesz kiknek adom a penzunket mire szorom el meg hogy ugy csinalok mintha olyan rohadt jol elnenk kozbe a csalad masik fele meg beledoglik a munkaba. Akkor nem is mentem el. Szomoru voltam sokaig meg elotte is rendre keresztulhuzza a szamitasaim mert o igy meg ugy gondolja az cseppet sem erdeklii hogy en mit szerettem volna. Utolag mindig kiderul hogy nekem is igazam lett volna es jobb lett volna ha ugy lesz ahogy en mondtam. De a szuleink mindig ot igazoljak mert o idosebb tapasztaltabb.


2013. aug. 27. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

"Allandoan ezt csinalja. Felbuzdit aztan kesergek mert nem lesz belole semmi."


Már tanulhattál volna belőle... Ha állandóan hagyod magad hülyíteni, akkor ez a te hibád!

2013. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj neki hogy ad egyáltalán! Nekem 16 évesen már dolgoznom kellett, hogy a hugommal egyáltalán ENNI tudjunk! Te meg hisztizel mert nem kapsz laptopot.... Alap hogy kiveszed a részed a munkából, nemhogy fesztiválozni más pénzén meg hasonlók... Mennyi idős vagy egyáltalán?
2013. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreértés lvl 99
2013. aug. 29. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!