Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 éves vagyok és tegnap...

22 éves vagyok és tegnap derült ki, hogy terhes vagyok. Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 00:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
11! Ennél kicsit maradandóbban szeretném közölni velük, hogy terhes vagyok. Ugyanis ő lesz az első unokájuk. Olyan dolog kellene, amit az unokának el tudnak mesélni vagy meg tudnak mutatni.
2013. szept. 1. 01:12
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha örülnek akkor a sima mondatnak is örülnek és azt is elmondhatják majd.
2013. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Ugorj elő egy tortából.
2013. szept. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Vegyel egy mesekonyvet es ird bele, h en az unokatok vagyok es meseljetek majd nekem ebbol a konyvbol
2013. szept. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
21%
Úgy kéne, hogy amikor van valami alkalom, pl. anyud szülinapja, és töltenének neked bort, vagy valami, akkor fogd le a poharat, és mondd, hogy nem iszol, mert terhes vagy.
2013. szept. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
kérdezd meg, hogy ha fiú lettél volna, mi lett volna a neved.. aztán közöld, hogy van 50% esély arra, hogy az a név előforduljon a családban hamarosan
2013. szept. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy az egyik unokahúgom tette. A szüleivel közölte, hogy lakást keres a párjával, mert egy hónap múlva csendben összeházasodnak. Amikor a szülők megkérdezték, hogy miért, akkor mondta elé, hogy babájuk lesz, és annak családban kell felnőnie.

A szülők ugyan meglepődtek, de örültek, hogy a lányuk felelősségteljes felnőtt lett.

2013. szept. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
40%

én uh-s képet vinnék, szépen bekeretezve.

Egyébként azért ugrott az elején mindenki, mert azt írod "terhes vagyok". Ezekszerint ez egy várt baba. Nem teher. "várandós vagyok" , "gyerekem, kisbabám lesz" ilyesmiket kellett volna írni...

2013. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
34%

ma 7:00

az orvosi papírokra is "terhesség" szó szerepel, szóval azt akarod mondani, hogy ez a szó egyet jelent azzal, hogy vkit felcsináltak? nem vagy komplett tökmindegy hogyan mondja/írja.

Kedves kérdező, talán tényleg egy jelesebb esemény kellene, hogy elmond nekik! De az lehet egy vasárnapi ebéd is, és akkor szerintem bármilyen ötlettel elmondhatod.. Mellesleg, nem az elmondása lesz az emlékezetes, hiszen ha megszületik, annak jobb emlékeztetője nem lesz, minthogy anyukáddal együtt tologathatod!

2013. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
Nagymami, nagypapi, méhemben kisbabi! :-DD
2013. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!