Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi ütött most anyukámba? Hogy...

Mi ütött most anyukámba? Hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Az anyukám mostanában nagyon ingerült. Anyagilag nagyon jól állunk, mégis,olyan ideges, és kötekedő. Apukám tesz felé egy szép gesztust, negatívan reagál rá, például: Megjegyezte, hogy milyen szép most, ő erre azt mondta, hogy smink nélkül bezzeg nem tudod ezt mondani?!

Mikor én akarok vele beszélni, (ritkán, mivel szociális fóbiám van, még itthon se merek megszólalni) ő azt mondja erre, hogy hagyjál már a hülyeségeiddel, ami nekem nagyon rosszul esik...

Nővéremet meg már érzelmi válságba fogja vinni, folyamatosan azt mondogatja neki, hogy semmire se jó.

Nem rég az volt, hogy mondta anyukám neki, hogy 6 óra fele készüljön el, és menjen el bevásárolni. A nővérem addig kitakarított, és 4 óra fele elkezdett készülődni, anya előbb jött haza kérdezte tőle, hogy hol van Xy, mondja nővérem, hogy még készülődök... Erre meg ő azt mondta, hogy miért nem ment már el vásárolni, meg azt mondta neki, hogy ezt a " ki****ott számítógépet nyomja egész nap, és egy trehány disznó, aki semmire se jó... Később nővérem könnyes szemekkel ment el a mamámékhoz, és 1000% hogy ott kisírta magát.

Senki se akar már vele beszélni, és ő van felháborodva, hogy senki se jön ki vele beszélgetni, apukánk már nem is szól anyukánkhoz, többet dolgozik, hogy ne kelljen hamarabb hazajönnie, és eltudja mondani, hogy fáradt, és leakar feküdni aludni. Én már nem érzek anya iránt semmit, mikor néha bejön és megpuszil, akkor is csak fapofával nézem tovább a TV-t mert kihaltak bennem a felé irányuló szeretetem, ami ellen tenni akarok, de így nem tudok.

Megkérdeztem a barátnőjét, hogy mi baja volt, beszélgettünk róla, én mondtam a barátnőjének, hogy anyunak meg kéne tanulnia levezetni az energiáit. A barátnője mondta nekem, hogy ő már megkérdezte anyát, a szexuális életéről, és azt mondta anya neki, hogy nem szereti az együtt létet, így nem is csinálja... Nem én kérdeztem rá, hogy mi van apa és anya közt a barátnőjétől, de ezt azért jó volt tudni.



2013. szept. 1. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sorstárs. Oké nem teljesen, de hasonló. Azért neked kicsit rosszabb. Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni, mivel ha egyáltalán van rá indoka, akkor sem valószínű, hogy elmondja. Próbálj apukáddal sokat lenni és beszélgetni, meg a nővéreddel. Sajnálom és kitartást!
2013. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Apukám este jön haza mindig. De nővéremhez nagyon közel állok, szó szerint, mivel egymás mellett van az íróasztalunk, de viccet félre téve, nincs közös érdeklődési körünk, nem szoktunk nagyon veszekedni, néha-néha, kisebb viták vannak, de nem szoktunk nagyon beszélni.


Egyébként, inkább apával beszélek 100* mert nagyjából ugyan az a gondolkodási módunk, és tulajdonságokban is inkább rá hasonlítok.

Egyébként anya és apa, olyanok egymásnak mint a tűz és víz. Anya ideges, meggondolatlan, apa visszafogott, szerény, nyugodt ember.

2013. szept. 1. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első, ami beugrott, a klimax.
2013. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Nem hiszem... Mindig is ilyen természetű volt.
2013. szept. 1. 20:54
 5/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2013. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok csak, így nem is tudok sehova menni.
2013. szept. 2. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sima apénia. Mi emberek, tetszik, nem tetszik, úgy vagyunk összerakva, hogy szükségünk van szexre, különben előbb-utóbb idegi, vagy szervi problémák lépnek fel.
2013. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennek én is tudtában vagyok, de (már elnézést, kínos nekem erről írkálni, mivel az anyám)de akkor vállalja a felelősségeket, nem tehetek róla, hogy nem szereti már apát, mivel én már kezdem úgy látni, és apa is teljesen elhidegült anyával. Már mondta apa neki, mikor veszekedtek tegnap előtt , hogy legszívesebben elválna tőle.
2013. szept. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!