Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muterom nem tudja megérteni...

Muterom nem tudja megérteni hogy mennyire rettegek a tűktől és teljesen kiborít h semmibe nem tud megértő lenni velem Mitcsináljak h felfogja néha szükségem lenne 1 kis anya lánya foglalkozásra?

Figyelt kérdés

ma vérvételre kellet mennem és a vége az lett hogy nem engedtem majdnem elájultam és kb 10p hisztirohamom volt és muterom nem tudja felfogni h ez nekem mit jelent csak azt szajkózza h sok alakalommal fognak tőlem vért venni tetszik nem tetszik meg h leszégyenítettem és h ez őt zavarja .

Már majdnem 6 7 órája volt ez az incidens de ujra felozta és már attol roszsul lettem hvisszagondoltam arra h azt a sorítóketyerét a kezemre rakták és ujra roszsul lettem de még így is csak bántani tud ez miatt meg szerinte megjátszom ezt stb stb

Szihomamihoz akarok fordulni ezzel a problémámmal de azt se érti meg

Esetleg ötlet hogy hassak rá h ez nekem igenis KOMOLY probléma


2013. szept. 5. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Sokáig nekem is minden bajom volt a vérvételtől,de mi sem egyszerűbb:

-Doktornő, rosszul szoktam lenni vérvételnél.

-Köszönöm,hogy szóltál kérlek feküdj fel az asztalra.


Nekik is sokkal egyszerűbb onnan felmosni téged és kisebb eséllyel is ájulsz el.

2013. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
szép hosszú szöveget másoltál be, de a hisztin nem segít sem a fekvés, sem a láb felpolcolása. Ő nem azért ájul el, mert leeseik a hatttttalmas vérveszteségtől a vérnyomása, hanem azért visít meg egy agyatlan liba.
2013. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

sajnállak kedves 8 as kommentelő gondolo veled is ezt csinálták dehát elméletileg az ember tanul és nem lessz olyan mint az ő szülei voltak ( negativitás téren)


na aztán meg 17 vagyok nem 12 éves tini*icsa

és csak h tisztába legyetek vele nekem 1 fogászati kezelés során a tűt rosszul használták azuóta félek és anyám ezt nem képes felfogni h nekem ez mekkora trauma volt

és akik nem képesek ezt megérteni h ez mekkora trauma kivnom nekik tlejes szívből hogy amitől a legjobban félnek azzal "ilyeszteggésk" őt

2013. szept. 9. 19:54
 14/14 anonim ***** válasza:
A fóbia és félelem mind leküzdhető és elvárható egy 17 éves majdnem felnőtt embertől hogy ne rendezzen jelenetet egy orvosi rendelőben. Nekem is vannak dolgok amiktől félek de ha erőt veszek magamon le tudom küzdeni. És ha már vered magad a korodra legalább írj helyesen
2014. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!