Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól csináltam? Te mit csináltá...

Jól csináltam? Te mit csináltál volna?

Figyelt kérdés
Először is bejelentem hogy volt a kedvenc pasztám akciós volt, és vettem belőle 2-őt. Szóval a lényeg: Nemrég vettem egy új processzort, egy AMD FX-6300-at. Épp szettem szét a gépet, és vettem ki a régit. Kibontom az újat, és (persze a tartójában), lerakom az asztalra, erre anyám bejön, hogy milyen hülye vagyok, hogy miért nem költök a gépre, és nem másra. Erre én azt mondtam, hogy majd később tanulok, és az az én pénzem, én kaptam (nem tőlük), és az az enyém, szóval én döntöm el mit veszek belőle. Erre teljesen kiakadt, és földhöz vágta az új processzoromat, és a vinyómat. (teljesen szét volt szedve a gép). És ezután kiment, és kintről kiabált velem. Engem gy elkapott az ideg, hogy fél év spórolása fölösleges volt, mint még soha. Egy órával később elment valahova, én bementem a szobájukba, és elvettem a a tartalék pénzükből, annyit amennyiből meg tudtam venni az új vinyót, és a procit. Én megrendeltem, meg is jött beszereltem, tökéletes, és gyors. Anyám nem vette észre, de szerintem nem is nagyon fogja. Erről mi a véleményetek? (Lehetőleg normálisan válaszoljatok.)

2013. szept. 10. 17:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mintha a történelem tanáromat hallottam volna. Sajnos vissza van még 3 év a gimiből, de utána irány az önálló élet.
2013. szept. 10. 18:06
 12/26 anonim válasza:
100%
Jól tetted :) Egyébként az édesanyád idegbeteg...
2013. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyád nem teljesen normális, ha az idegességét töréssel-zúzással vezeti le. Abban is igazad van, hogy a saját pénzedből azt veszel magadnak, amit akarsz ( persze, ha piára, drogra, vagy valami illegális dologra költenéd, akkor jogos lenne a beleszólása). Arra számíts, hogy ha ez kiderül, (már pedig észre fogják venni, hogy hiányzik a pénzből)akkor hatalmas lecseszést fogsz kapni, akár neked van igazad, akár nem.
2013. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, erre is számoltam. Majd írok ha lesz fejlemény.
2013. szept. 10. 18:25
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nevelésből a szülőnek tényleg egyes.
2013. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Földhöz vágja? Tégy úgy mintha ideges lennél, majd te is vágd földhöz a cuccát
2013. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül és te húzod a rövidebbet pakolj még rá egy lapáttal, és törd össze valamilyét, "Na milyen érzés?" felkiáltással :D Ha lúd legyen kövér, ha bünti, legyen oka.
2013. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ezt meg is csinálom vele. Mondjuk egy vázájával, vagy a telefonjával!
2013. szept. 10. 18:49
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

De csak ha rájönnek. Úgyis borul a bili akkor.


De ha észre se veszik, akkor maradj nyugodt. És zárd az ajtód. Apukád tud róla amúgy?

2013. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Van más ötletem is. Ha nem tudod anyádat pszichológushoz vinni menj te s kérdezd meg van e erre valami jó ötlet az ilyen ember kezelésére?
2013. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!