Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csak nekem van ilyen anyám?

Miért csak nekem van ilyen anyám?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn anya megígérte hogy elmegyünk venni füzeteket, mert ilyemiket. Nem mentünk el. Mondta hogy majd múlthét pénteken elmegyünk. Nem. Azt mondta majd Tegnapelőtt vasárnap elmegyünk. Nem. Mondta hogy majd tegnap, elmegyünk. Nem. Akkor ma mondtam hogy mamár igazán szükség lenne füzetekre. Akkor elkezdett kiabálni, hogy miért nem szóltam előbb. Aztán elmentünk, és a kocsiba mondta hogy holnaptól fényevőleszek, nem kapok kajára pénzt, majd mindennap itthon eszek 1x. Ja és hogy nem mehetek osztálykirándulásra se, nem rendelünk német újságot, és nem mehetek Punnany massif koncertre se. A kirándulás meg az újság még hagyján, de az hogy nem eszek, és nincs koncert az már kiborít. Megigérte már egy hónapja hogy elmehetek. Elegem van, mit tegyek?

2013. szept. 10. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mondtad neki,hogy te szóltál,csak ő nem akart elmenni sosem? Anyukádnak jól jönne egy pszichiáter,mert ez amit leírtál,elég beteges.
2013. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Ne hisztizz!Inkább nőlj fel!!
2013. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd abba a rinyálást..ha ahhoz elég felnőtt vagy hogy Punnany massif koncertre "menj" akkor ahhoz is eléggé felnőtt kell h legyél hogy egyedül mész füzeteket vásárolni..
2013. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Második, ez nem hiszti ... Ez a gyerek ugyanúgy nem kérte az életet, ahogy a többi sem ... TANUL, szüksége van tanszerekre, füzetekre, egyértelmű ... Ezt kötelező beszerezni, iskolai alap követel, hogy legyen füzet, amibe jegyzetelni kell, és megoldani a példákat ... Még csak nem is a saját szórakozástatására kell neki, könyörgöm ... Nagy nehezen sikerült kapnia, mert kérte , hogy legalább ezt ... Ennyit kért az anyjától, aki eltiltotta attól a pici luxustól (mert most egy német nyelvű újság (ami jó nyelvtanulás céljából! ) , és egy koncert nem nagy cucc ... ) , de az, hogy eltiltja még az evéstől is, és csak délután 3 után ehet majd ... az azért kicsit durva :S
2013. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha koncertre akarsz menni,akkor füzetet venni is tudsz magadnak.
2013. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most is mondtam mielőtt elindultunk volna, hogy lebuszozok, de nem engedte. Tegnap se. Néha meg is pofoz, meg megtépi a hajam. 12 éves vagyok, 4,4-es átlaggal, nem hiszem, jobbnak kéne lennem.
2013. szept. 10. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Van pénzeket egyébként? Anyukád helyében akkor lennék ilyen idegbeteg, ha számolgatnom kellene a filléreket, és folyton elhalasztani a tanévkezdő bevásárlást.

Egyébként pedig tényleg nem normális, főleg, ha nem enged el egyedül vásárolni. Valamiért rajtad vezeti le a feszültséget.

2013. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szüleim elváltak. Anya fizetése 100.000 ft allat van. Apa küldtartásdíjat, és kapjuk a családi pótlékot. De vannak olyank akiknek ennyi péééééénzből luxusban is tudnak élni
2013. szept. 11. 06:57
 9/9 anonim válasza:
igen,biztosan idges volt,és rajtad vezette csak le,egyébként ez sem túl jó,apám is ilyen,ha valami gondja van,mindenkivel ordibál aki az útjába kerül,kiejtek valamit a kezemből és már ordít,az a legnagyobb szar,hogy én ilyenkor nem tehetek mást,mint csöndben végig hallgatom,mert ha bemegyek a szobámba,akkor azért ordibál,alig várom hogy legyen munkám és fizetésem,azután legalább már nem kell ezt eltűrnöm:/
2013. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!