Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az apukám gazdag akkor én...

Ha az apukám gazdag akkor én is annak számítok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem ha azt kérdezik te gazdag vagy akkor nem, ha azt hogy a család gazdag akkor igen.
2013. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

annak számitassz de nemtudom mekkora önálló vagyonnal rendelkezel

Amennyiben nem rendelkezel jelentőssel, abban az esetben nem vagy gazdag igazából de a családod miatt gazdagnak számitasz mindenképp

2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
2-es: A válaszodnak nincs semmi értelme.
2013. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem, ha apukád gazdag, akkor apukad gazdag! Gondolom neked nincs kereseted.....tehát te miért lennél gazdag? Max a csalàd gazdag, vagy a csalàd jól àll anyagilag....
2013. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem, csak amíg veled él és szeret. Ha elhagy titeket akkor könnyedén koldus lehetsz.
2013. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az én apukám is gazdag, és amíg gyerek voltam én is gazdagnak voltam elkönyvelve, mert menő helyeken jártam, jó cuccaim voltak. De most a saját átlagos fizetésemből élek, és nem vagyok gazdag. De mikor valaki megtudja, hogy ki az apám, és hogy pl. ő fizeti a jogsimat akkor sokan a fejemhez vágják, hogy persze mert én hobbiból dolgozom. De ez nem így van. Csak ha az apámnak sok pénze van, akkor nyilván nagyobb ajándékot vesz, mint akinek nincs pénze.
2013. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Azokat a forintokat számold meg, amiket TE tettél le az asztalra! Ha sok, akkor igen. Ha nem, akkor nem. Mindenki arra legyen büszke, amiért saját maga meg is dolgozott!
2013. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

"gazdag család sarja" - nem véletlen a megfogalmazás.

A szüleidnek van pénzük, ők gazdagok, te mindent tőlük kapsz, így nem számítasz annak.

Majd ha lesz saját életed és a neveden elég pénz, akkor majd elmondhatod magadról ezt, addig nem.

2013. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
nem, mivel nincs önálló kereseted, amit apukád keres, az az ő bére, neked tulajdonképpen semmi közöd hozzá, az már más kérdés, hogy kapsz tőle zsebpénzt, mert a gyereke vagy, de az, amit az apukád keres, az nem tiéd
2013. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem szokták azt mondani, hogy apukám gazdag, anyukám gazdag stb... ha apukád gazdag a család gazdag így te is. De inkább fogalmazzunk úgy, hogy jómódú vagy.
2013. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!