Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetne elviselni egy...

Hogy lehetne elviselni egy gyülölködö anyát?

Figyelt kérdés

Sajnos apám nem sokkal a születèsünk után alkoholista lett ès lelèpett, ezèrt anyám egyedül maradt három gyerekkel. Mindig nehezen jöttünk ki anyagilag, ö depressziós lett és mindezt rajtunk vezette le.


Alapból tipikus Skorpió-szemèly: rosszindulatú, negatív ès gyülölködö, nem viseli el, hogy valakinek más vèlemènye legyen ès minden sèrelemèrt vagy ellentmondàsèrt bosszût áll. Gyerekkormban vert, kèsöbb átmentünk lelki terrorba.


Èn elèg eltèrö szemèlyisèg vagyok, ezèrt kamaszkoromban sol vitánk volt. Mára ott tartunk, hogy szinte nem beszèlünk, semmi nem èrdekli velem kapcsolatban, mindennap beleköt valamibe ès minden tettemet leszólja. Félek hazajönni, egèsz nap gyomoridegem van. Egyszerüen süt belöle a gyülölet felèm.


Jó lenne elköltözni, de az ország keleti felèn lakom ès lassan egy ève nem találok munkát. Ráadásul egyetemre jàrok, szeretnèm befejezni, hogu esèlyem legyem egy jobb jövöre - de màr ebbe is beleköt, mintha az èn hibám lenne, hogy elrontotta az èletèt :/


2013. szept. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"Alapból tipikus Skorpió-szemèly: rosszindulatú, negatív ès gyülölködö, nem viseli el, hogy valakinek más vèlemènye legyen ès minden sèrelemèrt vagy ellentmondàsèrt bosszût áll. Gyerekkormban vert, kèsöbb átmentünk lelki terrorba."


Ne általánosíts, mert ez nem igaz!!!

2013. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szarj a fejére. Engem is gyűlöl az anyám de én leszarom.
2013. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NagyAtis44 válasza:

Édesanyád eltart a két testvéreddel együtt. Bizonyára megfáradt, együttérzésre lenne szüksége, de tőled nem kapja meg. Bizonyára mondogatod is, hogy alig várod , hogy megszabaduljatok egymástól.

Hasonlitasz rá, nem viseled el a véleményét, vitázol, vagy éppen nem beszéltek, mert nem tudod tolerálni. Nem hinném, hogy gyülölne, akkor Te nem egyetemre járnál, de ő mindent beáldoz, hogy jobb és szebb jövőd legyen mint az ő multja jelene. Gondold át kislány mit tehetnél a kapcsolatotokért az apróságok visznek előre.

2013. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus skorpió. . . na az ilyenektől tudok falnak menni. Mintha a mérlegek közt nem akadni jó s rossz emberekre egyaránt. v.v Menj el dolgozni! Akkor tudsz változtatni a jelenlegi helyzeteden!
2013. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sajnos nekem az idősebb testvérem ilyen!elegem van belőle!21F
2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!