Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetetlen, hogy a szüleim...

Lehetetlen, hogy a szüleim megbocsátsanak? A nővérem hogy tehette ezt velem?

Figyelt kérdés

Gimnázium után külföldre jöttem egyetemre.Itt megismertem egy férfit és ő segített,támogatott anyagilag.Nem kellett azon gondolkoznom,hogy mennyi pénzt költhetek,olyan boltokban vásároltam,ahová előtte bemenni nem mertem volna és teljesen megváltozott az életem.

A családom előtt ezt titokban tartottam,gondolom sejtitek,miért.

De a nyáron elmondtam mindent a nővéremnek,mert régen nagyon jó volt a kapcsolatunk és azt hittem,hogy bízhatok benne.

Elmondta a szüleinknek,akik kiborultak.Próbáltam nekik megmagyarázni,hogy ez nem olyan,mint ahogy hangzik,de nem érdekli őket.

Mit tudnék tenni,hogy újra jó legyen a kapcsolatom velük?Az idő segítene?A nővérem hogy csinálhatta ezt?Miért?

Mit tanácsoltok?



2013. szept. 20. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, bizonyítsd be nekik, hogy nem olyan, mint ahogy hangzik!

Az elsimítaná a dolgot.


Miért tette?

Talán, mert szeret? És úgy gondolta, nem jó, amit csinálsz és éppen ezért tudniuk kellene róla a szüleidnek is, hátha "jó útra téríthetnek"?

2013. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
magyarul búza vagy?
2013. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol látod, hogy férfi?
2013. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Mi abba a fura, ha egy lánynak a barátja jòmòdú, és vesz neki pár dolgot? Ebben mit nem lehet elmondani szülőknek?
2013. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból nem barátnak, hanem szeretőnek tűnik a ferfi, utolsó es a lány kitartottnak......
2013. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ha tényleg azért beszélt volna a szüleinkkel,mert nekem jót akart,akkor először nekem mondta volna el az őszinte véleményét a dologról és nem hozzájuk rohant volna "árulkodni".


Nem lenne furcsa ez az egész,hogyha a barátom nem autót,lakást és egyéb drága holmikat venne és nem adna annyi pénzt,amennyit kapok.

2013. szept. 20. 16:19
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Neked az nem furcsa, hogy kitartott nő vagy? Nem csodálom, hogy a szüleid kiakadtak.

Élj meg abból, amit te keresel, és hagyd ott a szeretődet, akkor megbocsátanak a szüleid is.

2013. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ez elég egyértelmű. Az egyetemi ösztöndíjból kellene élned. Ha lakást kapsz szexért és nem jegyeztek el..

2013. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem ez a férfi nagyjából egyidős apukáddal, igaz?

Én is eléggé kiborulnék ilyesmin. Mondjuk a nevelésedet már késő lenne ekezdeniük. Így sikerült.


Mit tanácsolok? Maradj a férfivel, ha ennyire fontosak az anyagiak. De akkor vállald érte a felelősséget is.

2013. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Itt megismertem egy férfit és ő segített,támogatott anyagilag."


Nekem ebből nem az jön le, hogy megismerkedtél életed szerelmével, aki mellesleg gazdag.

2013. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!