Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy néha már olyanokat ORDÍTOK a szüleimnek, hogy biztos engem nem szeretnek csak a másik két tesómat meg, hogy elegem van belőlük?

Figyelt kérdés
Én ezeket nem gondolom komolyan, és amit kimondom, már azt kívánom, hogy bárcsak ne mondtam volna. Próbálnék megváltozni, de egyszerűen kitörnek belőlem ezek a szavak. Tudnátok valami tanácsot mondani, hogy hogyan változhatnék meg??

2013. szept. 21. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Önkontroll.
2013. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ok nélkül mondod ezeket? mert akkor ezt neked kell kezelned. de ha van rá ok (veszekedés,stb.) akkor azon kell változtatni hogy ne veszekedjetek egymással!
2013. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, önkontroll. Hallottam is erről egy jó műsort egyszer a rádióban. Azt tanácsolták mielőtt kimondasz valamit, vegyél egy mély levegőt és gondold át mi lenne a következménye. Ez beletelik legalább 10-15 másodpercbe így mire kimondanád már lenyugszol valamennyire és vissza tudod fogni magad. :)
2013. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valakit keress,akivel beszélhetsz a problémáidról.Nem kell szakember,hanem olyan kell,akiben bízol feltétlenül.
2013. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!