Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell azért bántani,...

Miért kell azért bántani, mert más lettem? Miért nem értik meg, hogy ez nekem igenis fontos?

Figyelt kérdés

Régen olyan tipikus lúzer voltam (kövér voltam,volt fogszabályzóm,szemüvegem,a körmeim undorítóak voltak,mert tövig rágtam őket,a hajam csúnya volt,borzalmas ruhákban jártam) és alig voltak barátaim.A gimiben eldöntöttem,hogy ezen változtatok,mert beszóltak,piszkáltak.

Lefogytam,a nyáron teljesen megváltoztam.Az egész ruhatáramat lecseréltem,elkezdtem magassarkúkba járni,nem bő pólókba jártam,hanem a legdivatosabb ruhákat vettem meg,ha kellett,megrendeltem külföldről,amit akartam.

A hajamat befestettem,így nem olyan a színe,mint a mosogatólé és a körmöshöz is 2 hetente járok és kozmetikushoz is,kontaktlencsém lett és a fogszabályzót is leszedték.

Ennek a változásnak ára van,nem eszek mást,csak csirke húst,salátákat,müzlit és joghurtot,néha kínait.Minden reggel futok és tornázom,délután is és szoliba is járok,de csak hogy szép barna legyek,ne olyan,mint akit ott hagytak a sütőbe.

A családom ezek miatt folyton piszkál és beszólogat.Nem értik meg,hogy ez nekem fontos és hogy amióta ilyen vagyok,az emberek is mások velem.Oké,hogy nekik jó voltam úgy,de rettegtem emberek közé menni.

Nemrég volt a szülinapom és az öcsém viccesnek gondolta,hogyha vesz egy könyvet,ami arról szól,hogy fogadjuk el önmagunkat....


16L


2013. szept. 21. 14:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
54%
Én pl. nem vagyok bálna anyuka, sőt, rohadt messze vagyok attól, hogy szüljek még, szóval nem értem a felháborodást. Én is hordok magassarkút, igényesen öltözködöm, ápoltnak és csinosnak tart a környezetem, de nálam nem ez az elsődleges szempont és nem csak az lebeg a szemem előtt, hogy tökéletesen fessek.
2013. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
67%
Egyrészt kikérem a hangnemet minden, épp otthon "ülő" anyuka nevében. Másrészt olyan ne ossza az észt, aki szerint már egészséges is az az étrend, amitől nem halsz éhen. Ha pedig szerinted a sportot nem lehet túlzásba vinni, ha valaki rossz étrenddel és rossz mozgástervvel végzi, akkor már csak sajnálni tudlak, mert nagyon alultájékozott vagy. De legalább önbizalmad van, ha így mersz beszélni ismeretlen felnőttekről. 30 éves vagyok, itthon vagyok, de végzettségem van arról, amiről te csak süket dumákkal vakerálsz, hogy hülyeség. Először tanulj, aztán gyere te is "osztani az észt".
2013. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
33%
irta a kerdezo, hogy eszik gyumolcsot, zoldseget, az azsiai kajak meg ponthogy nem anynira hizlaloak, mint az europai ugy altalaban. csirket is eszik, nem ertem mi a baj az etrendjevel??? egyen inkabb csipszet meg mindenfele tesztas zsiros sz__rt? szerintem nem napi 1 salatan el a kerdezo. a testmozgasrol meg annyit, hogy nem napi 24 oraban 100 kilos sulyokat emelget meg gondolom nem az olimpiara edz egesznap, hanem tornazik meg fut. de gratulalok az intelligenciadhoz, ha szerinted ez artalmas. nemtudom milyen vegzettseged lehet (takarito a mcdonaldsnal?) de biztos sokra mesz vele, hogy otthon ulsz egesznap a seggeden aztan idejossz idiotasagokat beszelni.
2013. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
69%

A barna bőr nem a legszebb. Nézd csak meg Lindsay Lohan vagy hogy írják a nevét, milyen lett!


Ezzel szemben ez a lány GYÖNYÖRŰ!


[link]


A barna bőrtől nem leszel szebb, csak egészségtelen!

2013. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó vagyok. Otthon ülő anyuka? 22 éves egyetemista vagyok, enyhén gyik.hu függő. Párkapcsolatom van, átlagosan normálisan nézek ki.
2013. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a szoli meg a magassarkú túlzás, de az étrenddel nem értem, mi baja van többeknek is.
2013. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
31%
16 évesen dolgozhatsz már.
2013. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
65%
65% gondolom arról még életedben nem hallottál, hogy az izmoknak regenerálódnia kell, az eredmény függ az edzéstől, a kajától és a pihenéstől. Ha valaki mindennap heti 2x edz akkor a pihenés nagyon nincs meg. Remélem fel tudod ezt dolgozni a lepkefingnyi agyaddal.
2013. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
8%
nekem fájdalmas, hogy 30 éves fejjel ennyire agyoniskolázott vagy :DDDDDDDD sirok rajtad te világi nyomorék
2013. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
31%
Miért kell lepontozni amikor azt mondtam ennyi idősen már melózhat? Látom itt is tele van minden anyuci apuci által eltartott emberkezdeményekkel. Én 15 éves koromtól dolgoztam, pedig megtehettem volna hogy ne tegyek két szalmaszálat se keresztbe, de nem akartam a szüleim pénzét költeni. Akinek ekkora igényei vannak keresse is meg rá a pénzt!!!!
2013. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!