Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet elviselni egy...

Hogy lehet elviselni egy ilyen anyát? (lent)

Figyelt kérdés

Anyám havonta 2x enged ki a lakásból kicsit a barátaimmal. Soha nem ad pénzt, csak amit megkeresek magamnak (50€). Ha kimegyek a barátaimmal, mindíg azzal fogad otthon, hogy biztos pasiztam, biztos összejöttem valakivel, biztos megb***attam magam. Ha valaki ellent mond neki akkor háború van belle, álltalában nagyon csunyán bosszút áll.Ma megkértem, hogy mehessek el, lenne hol aludnom, nem kellett volna aggódnia. (testvérénél aludtam volna) Nem engedett be, mondta, hogy ebben a hónapban már voltam bent 1x, nem érti mér akarok ennyit a barátaimmal lenni. Ma "szerződést" kellett vele írnom, hogy havi 2x kienged, és megpróbál bennem megbízni. Beszélni egyáltalán nem lehet vele!

Ha neki kell valami, vagy kell valaki aki meghallgassa, akkor már rohan is hozzám. Ha nem hallgatom meg, vagy nem értek vele egyet, akkor már jön a hülye dumájával, hogy mert őt senki nem szereti, ő csak a szolga ebben a házban, fel fogja magát akasztani, ő már senkinek nem kell, mindenki csak kihasználja STB.Mások előtt persze mutatja, hogy ő milyen rendes szülő. A kutyájával van folyton elfoglalva otthon, velünk már 5 éve nem t˜örődik.A kutyája a jó kutya, közben meg mindenkit megharap, elvan kényesztetve és hozzá sem lehet érni annyira agresszív. Anyám hisztizik nekem, hogy folyton csak a gép előtt ülök, és ki sem megyek hozzá. Mikor kimegyek hozzá persze röktön összeveszünk, mert mindíg csak az ő gondjai. Mindíg azt hallgatom, hogy ő mennyire utálja a tesóm pasiját, és reméli, hogy én nem hozok a házhoz senkit. Hogy lehet őt elviselni? Már teljesen kikészültem tőle, és nem csak én az egész család.



2013. szept. 21. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Költözz el ha tudsz MINÉL HAMARABB!
2013. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
VAgy az egész család fogjon össze és próáljatok vele beszélni
2013. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem költözhetek el kiskorú vagyok. A család már nem mer neki semmit mondani, mindenki fél tőle.
2013. szept. 21. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:

sajnos egy idióta.

ebből is látszik, hogy szükség lenne a gyermekvállalás szabályozására.

2013. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Idióta nőszemély. Ha ő szarik rád, akkor te se foglalkozz vele, várd meg amíg 18 leszel, és húzz el onnét. Aztán rájön anyád, hogy nem a kutyát kellett volna kurogatni 18 éven át. ENNYI
2013. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2013. szept. 21. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
A testvéréhez nem tudsz odaköltözni? Ő normális?
2013. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok odaköltözni.
2013. szept. 21. 18:27
 10/12 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted.Én is 17 vagyok csak velem az apám csinálja ezt.Sokszor még a suliba is Ő vissz és értem is jön.

Nagyon belefáradtam már én is.

Ha gondolod írj privit.:)

2013. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!