Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mertek önállósodni,...

Ti hogy mertek önállósodni, családot alapítani ebben a nagy bizonytalanságban?

Figyelt kérdés
A keleti országrèszben èlek, a 20-25 èves ismeröseim javarèsze munkanèlküli vagy alkalmi melókon teng, sokan húzzák az egyetemet a diákmeló miatt. Nap mint nap olyanokkal beszèlek, akik idegileg már kijèszültek ès kèszülnek külföldre..
2013. szept. 23. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Önállóak vagyunk, de párom nem mer gyereket vállalni. Én mernék bármikor, mert optimista vagyok, de ez kettőnktől függ. Bízok benne, hogy nem lesz rosszabb a helyzet, illetve hogy kitalálunk valamit, ha mégis az lesz. Sokszor agyalok ezen.
2013. szept. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ki kéne menni Németországba, páromnak vannak ott rokonai, de voltunk kint 1 hetet és nem tanultam semmit, nem tudom kimondani, se megjegyezni azokat a nyelvtörő hülye német szavakat. Így mit tudnék csinálni ott? Semmit.

Itthon legalább valamihez értek.

2013. szept. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Amióta világ a világ, mindig bizonytalanság volt.


Nézzük a 20. századot. Az első vh kitörése óta folyamatosan ellenforradalmak, háborúk, forradalmak, szabadságharc, diktatúra, "rendszerváltás", klf kormányok.


Sosem volt biztos semmi.


Ha mindenki így gondolkodna, már kihalt volna az emberiség. :)

2013. szept. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem sajnàltatni alarom magam, egyszerüen kètsègbe vagyok esve már èn is. Világèletemben azèrt tanultam, hogy egy gazdasági szakra mehessek , erre idèn kitalálta a kormàny, hogy nem vagyok mèltó 455 ponttal az államira, pedig egy szülö nevel hármunkat

Csakhát nem akarom húzni a dolgokat, mert már 22 leszek, hiszen egy Okj-t is vègeztem - amivel a fenekem kitörölhetem. Anyagi támogatásracsrmmilyen môdon nem számíthatunk, söt, nekem be kell adnom itthon a költsègekbe.


Úgy èrzem, kicsit könnyü azt mondani, hogy irány külföldre - ha az ember akar. A párom volt ès utálta , nekem minden idegszálam tiltakozik ellene. Egèsz èletemben mást sem tettem, mint mindenröl lemondtam, erre most mèg intsek búcsút a szeretteimnek ès menjek olyan helyre, ahol szintèn nem èreznèm jól magam. Tök jó, ezèrt tanultam ès dolgoztam kemènyen az iskolaèveim alatt...

2013. szept. 24. 05:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell külföldre menni, elég országon belül. Keresd a lehetőségeket.
2013. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz felfogásod van!!!!! Helyesen a kérdés :Ti hogyan mertek egyszál magatokban maradni ebben a nagy bizonytalanságban? , hogy nincs melletted egy szeretö társ akiben bizhatsz, akire számithatsz akinek kiöntheted a szivedet?

Hidd el sokkal eredményesebb ha innen közelited!

2013. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha annyira dübörög a gazdaság, akkor vegyél fel Diákhitelt és mehetsz is tanulni.
2013. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!