Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy a lányuk buszsofőr lett? Azt tudják, hogy rendszertelenül járok dolgozni, de dolgozom. Már 3 hónapja van ez, csak mindig óva intettek ettől a világtól, én meg élvezem a munkámat.

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Büszkén. Anya, apa. Végre teljesült az álmom, buszsorőr lettem! Ugye majd jöttök az én járatommal is?
2013. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, sztriptíztáncos lettem egy bárban. ... Na jó, vicceltem! Buszsofőr vagyok!"
2013. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem értem a szüleidet. Csak nem álltak oda hogy:" Lányom Bármi legyél az életben, csak buszsofőr ne." Ez nem egy ilyen kegyetlen szakma. Állj oda nyíltan egyenesen és mondd meg. Örüljenek hogy van egy stabil állásod.
2014. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az ő emlékezetükben ez egy hálátlan szakmba. A sok idióta utas (én még eggyel se találkoztam) és hogy nagy a felelősség.
2014. febr. 7. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!