Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tehetek panaszt az ellen,...

Tehetek panaszt az ellen, hogy a buszsofőr rámcsukta az ajtót?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szálltunk fel a buszra, mikor én szálltam fel a buszra láttam hogy tömve van, erre rámcsukta az ajtót a táskámra meg a könyökömre, nagy nehezen sikerült " kiszabadulnom" mielőtt elindult volna, de így is a barátaimat nem engedte fel a buszra...

Lehet panaszt tenni ellene?


2013. szept. 6. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Sípolt már az ajtó becsukását jelző hang?

Ha igen, akkor még abban az esetben sem vonható felelősségre a sofőr, ha az ajtó félbevág, és összevérzed az utcát.

Utazási szabályzatban benne van, hogy a jelző hang megszólalása után tilos fel és leszállni.

2013. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Èn már fenn voltam a buszon, de az emberek előttem álltak és nen tudtam beljebb menni; erre odacsuk...
2013. szept. 6. 15:21
 3/21 Dörmögő ***** válasza:
86%
Tehetsz ellene panaszt. De miért jó az neked ha felelősségre vonják? Gondolom nem direkt csukta rád az ajtót. Én biztos nem lennék annyira kicsinyes hogy ha egy buszos véletlenül rám csukja akkor elindítsak ellen bármi sz@rt is.
2013. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Meddig tartott volna odadéznie, hogy félig meddig kilóg valaki, és megvárni ameddig a sor egy kicsit beljebb megy és már is nem történt volna ilyen!?
2013. szept. 6. 15:44
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért jó ez nekem, mert legközelebb talán figyelni fog jobban, hogy addig nem csukja be az ajtót amíg meg nem bizonyosodik arról, hogy mindenki rendesen felszállt.
2013. szept. 6. 15:48
 6/21 A kérdező kommentje:
De ti okosok, felfértem volna ha a többi ember nm az ajtóban állt volna hanem beljebb mentek volna...
2013. szept. 6. 16:12
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Mégsem én vagyok rászorulva arra ,hogy busszal utazzak.....
2013. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Èn sem vagyok rászorulva, van autónk, csak én egy másik városba járok iskolába, ami nagyon messze van, ezért kicsit költséges lenne, ha minden nap vinnének és hoznának.
2013. szept. 6. 17:14
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne tégy panaszt,csukjanak oda mindenkit a buszsofőrök,meg bunkózzanak az utasokkal nyugodtan,elvégre nekik mindent lehet!
2013. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Èrtem, nem teszek panaszt...
2013. szept. 6. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!