Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyával ilyenkor mit lehet...

Anyával ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan stresszes vagyok az utóbbi időbe. Ennek sok oka van. /ebből 1-2 okot tudnak csak/ De ebbe nem akarok bele menni. Iszonyatosan soka szenvedek miattuk de próbálok meg bírkózni velük.



A problémáim nagy része a suliból fakad. /szeretek odajárni ahova járok tetszik meg minden csak elég sok a kavarás/ Emellett magán életi problémáim is vannak.


Ma is pl:. csinálnám az egyik beadandót /neki kezdtem/ és anya meg bejön ilyen keresztkérdéseket feltenni, hogy tegnap volt a következőbe ez a kérdés te tudod? Meg ilyennekkel. Aztán ránéztem a telefonom órájára amit nem bírtam úgy meg csinálni, hogy pihenőn legyen. És látta, hogy a hátteremen egy sráccal vagyok. Akkor egyből ez ki? Honnan ismered? Hol készült a kép? Motoroson készült? Együtt hánytatok? /nem is hánytam ott ami itthon kijött az más miatt volt/ De semmi komoly nincs köztünk... még.19l


2013. szept. 27. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Válaszolni esetleg a kérdésekre??
2013. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Téged nem zavarna ha el vagy mélyedve valamibe, hogy odajönnek olyannokkal traktálni, hogy melyik szám a szabadság gyermeke? Meg hasonlók?
2013. szept. 27. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy foglalkozik veled.Van olyan gyerek,akire nagy ívbe szar..rá..19évesen azért már csak kialakult egy anya-lány kapcsolat.Legalább is az én anyummal már igen.Bár Ő nem faggatott soha.Úgy volt vele,ha akarom elmondom,ha akarom nem.Igaz én mindent elmondtam neki,és megbeszéltem vele.Néha féltem,hogy ha valamit szeretnék nem megy bele,vagy leordítja a fejem,de még is elmondtam neki..
2013. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha én tanultam,vagy valami elfoglaltságom volt,akkor szóltam neki,hogy na most megyek tanulni..S ilyenkor nem is zavartak.. :)
2013. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először egy magyar helyesírás szabályai, aztán válaszolj anyudnak....( bele menni helyett belemenni, meg bírkózni helyett megbírkózni ) stb.
2013. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért, melyik szám a szabadság gyermeke? Van olyan?
2013. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ibii válasza:
0%
Amikor te még kicsike voltál, te sem hagytad békén édesanyádat, hogy pl.:játszon veled, "miért" kérdések tömkelegét tetted fel neki.... és egyébként is mindíg oda kellett figyelnie rád nehogy valami bajod essen. Tényleg olyan felháborító, hogyha néha hozzád szól. vagy szeretné tudni, hogy mi van veled ?
2013. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Basszus, anyukád ő, nem a szomszédasszony! Nehezedre esne válaszolni neki? És miért ne kérdezhetné meg, kivel vagy a képen, én még a kolléganőmtől is megkérdezném :)

Ha ennyire felnőttnek hiszed magad, hajrá, költözz el, ott a magad ura lehetsz! Vagy jaa, hogy azért az jó, ha mosnak-főznek rád, takarítanak, meg eltartanak...csinálja anyukád, mert ez neked természetes, de ne akarjon veled beszélgetni? Ő nevelt fel, együtt éltek, hadd ne kelljen előtte bejelentkeznie hozzád, ha beszélni akar...

2013. szept. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!