Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tennétek valamit, vagy nem,...

Tennétek valamit, vagy nem, ha verné a lányotok az unokátokat?

Figyelt kérdés

A 3 éves, csak mint egy átlag gyerek hisztizik, az anyja meg dúrr egy pofon, vagy kezére ver, én az ölembe venném, meg magyaráznám neki amit még nem ért meg!

Én az anyját úgy neveltem föl egy pofon sem szált el!



2013. szept. 27. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
29%
Én biztos elbeszélgetnék a kislány anyjával. És adnék neki is egy nagy pofont.
2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Biztosan nem hagynám szó nélkül! Beszélj vele, ha tudsz segíts neki sokat vigyázni a kicsire, amíg anyuka pihen vagy a dolgát intézi. De ha nem ért a szép szóból, akkor én is lekevernék neki egy jó nagy büdös pofont. Csak hogy átérezze, hogy miről beszélsz neki.
2013. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Hát ez lett a nevelésed eredménye. Egy szintén hisztis, ellentmondást nem tűrő nőszemély. Elkelt volna néhány pofon neki is, nem gondolod?

Tetszik vagy sem, olykor sajnos elkél egy-két pofon, mikor már a szépszó nem használ.

2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

33 éves, most viselkedjek vele így?

Gondoltam már rá, most válik, tudom ki van, de nem a gyerek a hibás.

Amúgy olyan baba eljátszik egyedül az autójaival, kis ügyes, csak ha unja már magát akkor van egy természetes hiszti, hát mint egy átlag kis gyerek!

2013. szept. 27. 20:04
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos besegíteni nem tudok, mert jó munka helye van, de távol élnek tőlünk!

2013. szept. 27. 20:06
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

Na még ezt meg kell kérdezni?


Itt nem arról van szó, hogy beleszólsz abba, hogy milyen színű ruhát adjon rá itt egy kisgyereket bántalmaznak csókolom!!!!


Végül is mégis csak a lányod nem egy idegen simán ülj le vele nagyon komolyan beszélgetni és kérdezd meg, hogy szerinte ez helyes nevelési módszer-e, és ő vajon hány nyaklevesre emlékszik? Talán akar ő is egyet csak, hogy felfogja?


A gyerek olyan, amilyenre anyuka neveli és ha ideges és frusztrált meg türelmetlen akkor menjen el kezeltesse magát és ne a gyereken vezesse le. Így nem csoda ha a kislány is hisztis és ideges lesz.


Ezen felül fix, hogy elbeszélgetnék a kislánnyal is, hogy, miért hisztizik, mi a baj?


Neked van igazad azzal a kisgyerekkel beszélgetni kell mert magától nem fogja kiszopni a kisujjából, hogyan viselkedjen.


Egyébként apuka, mit szól hozzá?

2013. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Beszélgetek már egy fél éve egy folytában, hol kedvesen hol keményebben.

Apukának (nem él már velük, új van) nem merem tudtára adni, félek a bíróságon elmondja a láthatás, gyerektartás miatt, és mi van ha el veteti a gyereket?

2013. szept. 27. 20:16
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

És mi lenne ha elvetetné a gyereket az apuka és ő nevelné tovább? Ő egy erőszakos tróger vagy mi?


Veled rosszban vagy és nem láthatnád?


Inkább verje az anyja nem lényeg csak a te saját lányodnál legyen nehogy már egy pasinál?


Bocs ha goromba voltam csak elgondolkodtam mennyit ér egy kicsi gyerek lelki egészsége...


Az anyja felnőtt ember vállaljon felelősséget a tetteiért. A legtöbb családi tragédia azért van mert az emberek hallgatnak! Az unokád már most áldozat ezen gondolkodj el és minden nappal csak rosszabb lesz. És egyszer neked is fel fog tenni kínos kérdéseket...


A lányod így járt nyelje le de ha annyira nem akarod apukánál látni a kicsit akkor talán fenyítsd be a gyámügyesekkel és fenyegesd meg, hogy elveszed tőle a picit.


Minek kell ahhoz történnie, hogy annak a kisgyereknek végre nyugta legyen?

Megvárod míg idegileg kikészül vagy úgy oda vág neki az anyja, hogy attól kódul?


Az én anyám is idegbeteg volt és eljárt a keze és minden sz*rért meg kiabált.


Belőlem mi lett? Kommunikáció nuku, idegbeteg, lelkibeteg és pánikbeteg lettem a kapcsolatunk nulla!!

Ez vár rájuk is. Sajnálom azt a picit remélem valakinek feltűnik a környezetében és karakánab lesz!

2013. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Na várjunk egy kicsit: "távol élnek tőlünk" vagyis egy látogatás alkalmával leszűrted a lányodról hogy micsoda rossz szülő, mert veri a gyerekét, vagy minden alkalommal veri mikor meglátogat?????
2013. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

tegnap 21:32

Köszönöm, jó a rá látásod!


Attól félek én is, egyszer oda csap nagyot, és akkor mi lesz?

A gyámügyesekre gondoltam, de bizonyíték?

Nincs látható nyoma, hogy, mit mondok?

Ezeken filózok!

2013. szept. 28. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!