Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tennétek valamit, vagy nem,...

Tennétek valamit, vagy nem, ha verné a lányotok az unokátokat?

Figyelt kérdés

A 3 éves, csak mint egy átlag gyerek hisztizik, az anyja meg dúrr egy pofon, vagy kezére ver, én az ölembe venném, meg magyaráznám neki amit még nem ért meg!

Én az anyját úgy neveltem föl egy pofon sem szált el!



2013. szept. 27. 19:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mai írást!

A távolság miatt, itt helyben szerzek tájékoztatást az ilyen esetek teendőiről, csak utána tárom fel a lányomnak.

Tiltakozni fog tudom, de váratlan látogatást is tervezek náluk, meg győződjek váltózásról.

Szóba hoztam már a szakember segítséget, meglepődött, mondta jó anya szeretne lenni, mint régebben!

Várta nagyon a kisbabáját, imádta is, de amikor 2 évesen vissza ment dolgozni, akkor történt valami!

Köszönöm a címeket át olvasom!

2013. okt. 8. 21:03
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
Sok szerencsét kívánok Neked, és kívánom hogy a munkád és a törődésed minél jobban sikerüljön.
2013. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2016. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!