Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek tudok még valamit...

Török Endre :D kérdése:

Szerintetek tudok még valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mesélnék nektek egy kicsit! ;( Anyám és Apám elvált amikor én kb 3 éves voltam most 14 vagyok...

Minden nyáron apámnál nyaralok mert ö felköltözött Pestre és már családja van stb velük tök jól kijövök stb.

Itthon anyám nem nagyon törődik velem, tehát el látja alap szülői kötelezettségeit tehát, főz, mos takarit stb. Apám meg rendesen foglalkozik velem meg minden. Na és akkor szóba jött hogy én felmegyek Pestre tanulni mindenki beleegyezett és ugye apámnak meg megígértem , hogy nem gépezek annyit, fogok itthon munkákat csinálni tanulok rendesen stb.. És ebből csak a tanulást tudom végrehajtani a gépezés az még mindig megszállottja vagyok :( és most meg apám irt nekem Facebookon , hogy Látja nem ért el vele semmit se amit ígértem neki stb meg hogy már nem is akarok vele szobaálmi stb mert az ő Felesége segít nekem mindenbe pl: iskolát keresni minden. és akkor ugye Látja hogy fent vagyok Facebookon meg apám is és én nem irok rá stb nincs mit mesélni neki mert ugye a gép előtt töltöm az életem stb... és most tökre össze zavarodtam :((( Segítsetek Kérlek! Én nagyon szeretem őt meg minden irtam is neki stb de nem válaszol :(



2013. szept. 27. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Òh kislány.Menj el a gép elöl és beszélgess velük.Mint ahogy az emberek szokták!!
2013. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még jó hogy a kérdező fiú! xD
2013. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdésnek. Leszállsz a gépről, és személyesen beszélgetsz emberekkel, köztük apáddal.. Ha erre nem vagy képes, akkor tényleg becsaptad apádat. Nem tartod be amit ígértél..Cserébe ne várd hogy ők is betartsák amit ígértek..
2013. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először csináld meg a kötelezettségeidet és aztán kapcsold be a gépet! Hidd el egy internet függőnél nem működik, az egy óra múlva megcsinálom, addig gépezek mentalitás. Mert, csak halogatod, halogatod és már másnap van, pedig nap csak azzal telt, hogy 10 óra Facebook vagy akármi, tényleg nem számít. Ja és komolyan a gépezésen kívül más kikapcsolódás is van. Keress hobbit, sportolj. Közben ismerkedj emberekkel!
2013. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apádnak igaza van!

Tűnés a gép elől!

Irány az élet! :)

2013. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a jogosultságát, így nem látja ha fenntvagy, vagy ha posztolsz. Ettől függetlenül bármikor tudtok írni egymásnak.
2013. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!