Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikortól mehetek bulizni?

Mikortól mehetek bulizni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, tudom korban még nagyon kicsi vagyok a bulizáshoz, de pszichológiai vizsgálaton is voltam, és az agyhullámaimat is megnézték, és kiderült, hogy 15-16 éves szellemi szintjén lehetek körülbelül. Ez úgy jön ide, hogy szerintem 15-16 éves gondolkodással már simán mehetnék buliba, mivel teljesen tisztában vagyok azzal,hogy mit szabad ott csinálni és mit nem, szóval bajba sem kerülnék. Szerintetek vannak helyek ahová beengednek? Vagy hány éves kortól mehetek buliba? Jövőre betöltöm a 14-et,akkor már beengednek szórakozóhelyekre? Vagy meddig kéne várnom?
2013. szept. 28. 13:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az oké amit leírsz és el is hiszem,de mit csinálnál,ha mondjuk 2 huszonéves(vagy akár 18-19) pasi rád mászna és elráncigálna hátra "szórakozni"?Vagy az italodba kevernének(vagy akár vesznek neked vmi piát és abba rakják) valamilyen drogot amitől 2 perc múlva azt se tudnád milyen rendezvényen vagy?Utána bármit csinálhatnak veled...

Mit csinálnál? Megmondanád h hagyjanak mert te már 15-16 éves szellemi szinten vagy? Hagyjuk már...

Menjél szórakozni a haverokkal,de nem buliba.Menjetek mozizni,csináljatok házibulit,grillezzetek,mittudom én. De a bulit egyenlőre hanyagold,főleg ha nincs kísérőd(értem ezalatt h egy 20 év körüli /fiú/ barát,vagy nagy tesó vagy szülő vagy akárki)...

2013. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) köszönöm mindenkinek a normális válaszokat. Mellesleg nem vágyom szexre. Bulizni enélkül is lehet.
2013. okt. 5. 00:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!