Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki csúnyán beszél a szüleivel?

Figyelt kérdés

Haveromnak eléggé lazák a szülei, nincs semmi szigor náluk. Szinte bármit csinálhat, akkor, és oda megy el ahova akar, akkor megy haza amikor akar, a szülei kiszolgálják, nagyjából bármit akar, megkapja.

És úgy beszél a szüleivel, hogy "hülye, idióta, szánalmas vagy"

Nem talált valamit az apja, kérdezte őt, mondta, hogy ott van a konyhában, megint szólt az apja, és oda ment a haverom, hogy itt a fiókban, istenem de szánalmas vagy!

És ezt hallván 1-2 ismerősöm aki ott volt, és hallotta, azt mondta utána nekem, hogy szájba vágná ha a szülője lenne és ilyeneket mondana neki.


De miért baj ez? úgy vettem észre a szüleit egyáltalán nem érdekli.



2013. okt. 3. 09:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nem tiszteli a szüleit, ha igy beszél velük.
2013. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
Mégis a szülei! És így senkivel sem beszélhet. A szülei nagyon elkényeztetik. Egy elkényeztetett, szemét haverod. Egy ilyen után engem már rég szájon csaptak volna... És ha nekem nem találnak meg valamit a szüleim egy bizonyos idő után beszállok a keresésbe és ha én egyből megmutatom se mondok ilyet.
2013. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ez egy 12-13 éves kamasz esetében helytálló hogy szemtelem, de mikor már egy 20-22 éves beszél így a szüleivel. Ott már oka van annak enek.


Nem lehet mindent azzal magyarázni, hogy szemtelem, elkényeztetett. A szülők hajlamosak azt hinni, hogy a tisztelet magától jár. Hát nem, azért meg kell dolgozni. El lehet egy gyereket halmozni minden kacattal, kompenzálva azt, hogy nem foglalkozom vele inkább, de ennek meg lesz a böjtje. Itt arról van szó, hogy a szülők nem foglalkoztak vele soha.



Én ismertem családot, ahol apuka f.asznak, k.öcsögnek nevezte a saját fiát ok nélkül, majd felnőve a fia nevezte így az apját.

2017. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Igaz a haverod is hibás. De a gyerek csak azért viselkedik így mert igy bánnak vele a szülei ő csak azt akarja hogy figyelmet kapjon. Amugy kitudja hogy igazából milyenek a szülei mert ismerek olyan szülőket akik masok előtt játsszák a jó szülöket közbe meg ütik verik a gyerekeiket semmibe veszik öket. Az ilyen gyerekek szerethiányosak aszt szeretnék hogy a szülei észre vegyék öket szeressék. De hát negatív szülöktől ez nem várható mert érzelmileg nem jöttek fel. Sajnálom a haverod komolyan.
2021. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!