Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyszülőnek milyen ogai...

Nagyszülőnek milyen ogai vannak az unokával szemben ha a szülők együtt élnek, boldog házasságban és a nagyszülő, az én anyám megkeseríti az életünket?

Figyelt kérdés

Problémák vannak évek óta szüleimmel, nem mennék bele, hogy mi. Férjem és én boldogan élünk együtt, neveljük közös gyerekünket, várjuk a kistesót éppen. Tehát nem elválás és nagyszülők a kérdés..mert ilyen olvastam már sokat.

Anyám terroroizál, a gyerek is teljesen zizi ha találkozik velünk, anyám a gyerek előtt kritizál, felülbirálja a véleményem az akaratom, a gyerek szegény azt se tudja mit tegyen merre menjen, nyilván gyerek szeret ő is huncutkodni,ő nem hibás ebben, 5 éves. de anyám utál engem, a gyereket meg magáénak akarja nevelni, ellenem forditani. Kétehetente-hetente egy egy napot vannak vele, de akkor is csak ugy ha elviszik magukhoz, és csak őt, mi nem megyünk.


Jelenleg fenyeget hogy nekik jogaik vannak a ygerkkel, a gyerek ovodában van nappal,d e tartok tőle hogy elviszik onnan a férjem és az én engedélyem nélkül.



2013. okt. 17. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek?
2013. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

6 éves és kb 3 éve mióta "nagyobb" és érti is mi történik körülötte, azóta hangolja anyám ellenünk.


De ez is érdekes, mert az is csak akkor van hogy vele akar lenni mikor neki épp kedve van hozzá. Volt már, hogy nála volt aztán felhivott hogy menjek érte mert nem ér rá mégsem :)

2013. okt. 17. 12:14
 13/14 A kérdező kommentje:

Toleránsak voltunk vele hosszú évekig, ha már ő a szavunkat a gyerek előtt mikor együtt voltunk semmibe tiporta mi nem kaartunk ott a gyerek előtt visszaszólni, ráhagytuk, mert szegény igy sem tudta sokszor hogy mi van. Anya mond valamit, mama lehurrogja és mond tök mást. Na ha erre én visszavégok, akkor olyan avgyok mint ő, és igy rá lett hagyva.


Beszéltünk vele elmondtuk neki, hogy ez ogy nem jó, erre nem az volt a "válasz" hogy elgondolkozott hanem egyből támadt. Mert nehogymár neki mondja meg bárki is mi van... Mert ugye ő szokta mondani másnak, elképzelhetetlen, hogy neki bárki is megmondjon bármit is.

Fejemhez vágott olyanokat, hogy jesszus...rossz ember vagyok, rossz gyerek és rossz anya...stb.

Haljak meg és ilyenek.


Ezek után eltelt egy hét és minden nemű kmmunikáció nélkül közölte hogy elvinné a gyereket. Hát mondtuk, nem.


Na erre még durvább dolgokat kezdett mondani.

Még én agyok a hibás meg ilyenek. Meghogy a mi kapcsolatunk miatt én büntettem a gyereket.


NEM is értem, azok utáán amit mondott, hogyan is engedném hozzá a gyerekemet. Akár egy percre is.


Ughoyg még a hibás is én vagyok, én a gyereke, akit cikra 10 éve igy kezel csupán eddig mindegy volt, viszont most hogy az én gyerekem látja mi megy azt gondolom nem hagyhatom.

2013. okt. 17. 12:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Megoldódott a helyzet? Én még kismama vagYok, de szerintem náluk is hasonló lesz a helyzet, állandóan le vagyok szólva, főleg nagyim részéről, csak az a jó, amit ők mondanak, ha érvelek, egyszerűen kinevetnek vagy megsértődnek, hogy mindig ellenkezem. Én is belegondoltam, hogy a gyerkőc előtt is ha ez megy, oda a tekintélyem, mint anya.. Nálatok mi történt végül? Ha gondolod, privit is írhatsz nyugodtan.
2015. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!