Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hagynak felnőni 27...

Miért nem hagynak felnőni 27 évesen?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok a szüleimmel élek miért nem hagynak élni mindenbe beleszólnak, mindent tudni akarnak, hová megyek kivel a szerelmemtől tiltanak mert jajj mit mondanak mások. Elköltöztem, 3 hétig nem beszéltem velük de addig hívogattak amíg haza nem mentem. Most még borzasztóbb az életem mint eddig most már még leskelődnek is utánam. Mit tegyek? Költözzek vissza?
2013. okt. 18. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek költöztél haza 27 évesen??Tartsd fenn magad ha tudod,éld az életed.Elöbb utóbb rájönnek,hogy felnöttél.Ne engedd,hogy beleszóljanak.e hogy már tilttsanak a szerelmedtöl.15 évesen ok de 27????

Miért engeded??

2013. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnáltam őket mert meg voltak törve nagyon. Haza meg azért jöttem, mert Ő nem dolgozott és az én keresetem emg kevés volt.
2013. okt. 18. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeee! Ha van, hol élned maradj ott mert az ilyen szülők nem változnak az én anyám is ilyen volt. Én csóróság miatt maradtam itthon de kőkemény üvöltözések árán vívtam ki a szabadságom de így közel a negyvenhez is képes 6 éves hülye gyereknek nézni.

Minek maradnál ott ahol rossz? Ezt te sem akarhatod.

A szüleid nem nőttek fel saját magukkal van a legnagyobb probléma és, amíg ezt nem látják be addig nem lesz változás.

Ne hasson meg a drámázás olyan állati mártírok tudnak lenni, hogy na!

Oldják meg az életüket ne rajtad üljenek.

Én fix, hogy nem mennék. Ha lehetett volna alkalmam elmenni még időben akkor nem kaptam volna idegösszeomlást és nem lennék egy roncs.

Szerintem ne akarj bedilizni. Maradj, ahol vagy, ha hívogatnak nyomd rájuk a telefont vagy kérj egy új számot.

Mindennek van határa.

Némely szülő észre sem veszi, hogy tönkreteszik a saját gyereküket.

Fogadok, hogy idősebb, konzervatívabb, öregesebb emberekről van szó nem valami modernebb típusú emberekről. Anyukát gondolom sokat nyavajog, drámázik, mártírkodik, sértődik, és folyton mással foglalkozik.

Mit fognak szólni! Jesszus. Másnak éli a saját életét!

Nem önmaga. Kezelésre szorul. Tapasztalatból mondom, hogy következetesen építgesd le egy átlag szintre a kommunikációt és minden egyes esetben közöld velük, a véleményed egyszer csak rájönnek és megunják a dolgot, ahogy anyám is.

Sok szerencsét.

2013. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"a szüleimmel élek"

na itt szúrod el :(

2013. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. okt. 18. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert hagyod nekik. Nem az ő hibájuk, hanem a tiéd.
2013. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaz de nem akarom bántani őket :(
2013. okt. 18. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meghoztad a döntést, hogy közel 30 évesen sem akarod a saját életed élni. De ezért ne okolj mást. Mindenki a saját életéért felelős. Amíg nem tudsz nekik nemet mondani, és élni a sajátod, addig ne is várj változást. Egyszer el kell szakadni, és nálad ez már kórosan sokáig tart. Majd 50 évesen, amikor szomorúan elveszíted őket, mert ilyen az élet, ott fogsz ülni a kanapén és arra gondolsz, hogy most mégis mit kellene kezdened magaddal... és ez a szomorú.
2013. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarod bántani őket?????

Mivel? Hogy felnőttél? Egyenlőre ők bántanak téged ők megtehetik? És nem érdekli őket! Le sem esik nekik!


Azt hiszem te is jó nagy mártír leszel.


Tapasztalatból tudom, hogy az ilyen emberek profi módon tudnak manipulálni, bűntudatot és lelkifurdalást ébreszteni másokban. Ez a céljuk. Hogy elérjék céljaikat és saját elképzeléseik szerint irányítsák mások életét. Nem tudnak magukkal, mit kezdeni a tulajdonuknak tekintenek.


A változás fájdalommal jár.

Ha most nem lépsz az egész életed egy romhalmaz lesz és nem lesz jogod sírni.


Tényleg fel kell nőnöd ahhoz, hogy kezelni tudd őket és élni a saját életed. Egyenlőre még hagyod, hogy zsaroljanak érzelmileg. Magaddal is tisztába kéne jönnöd.

2013. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!