Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lázadjak a szüleim ellen?

Hogyan lázadjak a szüleim ellen?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagy dolgokat... Nem akarok rontani a jegyeimen vagy részegre inni magam, drogozni. De már nagyon idegesít, hogy a szüleim mindig a nővérem seggét nyalják én meg nem csinálhatok semmit.

Csak azt akarom hogy lássák, nem ők mondanak meg mindent.

Ez eddig sosem zavart. De van barátom 1 éve és nem aludhatunk együtt és soha nem maradhatok vele 7-8nál tovább, kivéve ha bulizni megyünk. De akkor is 10kor haza kell mennem, ami mondhatom elég gáz. Ráadásul ezek mellett kiderült hogy olvassa apám a beszélgetéseimet a barátommal.

Egyszerűen elegem van! Többet akarok a barátommal lenni! Azt akarom, hogy fogadják el hogy nem kezelhetnek így!

Mit tegyek?

Felőlem jöhetnek az olyan válaszok, hogy ülj le meg beszélni de semmit nem érek vele mert csak elkezdenek majd leszidni hogy "jajj hány éves vagy? az osztálytársaid mennek? minket szerinted engedtek?" stb.

15/L



2013. okt. 20. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Éhségsztrájkolj és égesd el az összes tankönyvedet!
2013. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Aludj ott a barátodnál,akármit mondanak.
2013. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha változtatni akarsz, akkor menj el dolgozni, költözz a barátodhoz, élj meg ahogy tudsz. Örülj neki, hogy van hol laknod és, hogy eltartanak. Húzd meg magad és fogadj szót.
2013. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre. De kinézem belőlük hogy értem jönnek vagy a rendőrséggel kerestetnek...
2013. okt. 20. 20:47
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
ha mindezt 19 évesen írnád, megérteném, de gyerek vagy, ha tetszik, ha nem. és féltenek, és nem akarnak nagyszülők lenni, vagy téged ab-ra vinni. lázadhatsz, de magadnak ártasz.
2013. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Legyél punk, attól besz@rnak a szülők.
2013. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Még gyerek vagy, féltenek. Örülj neki, hogy eljárhatsz otthonról. Ha sokat "hisztizel", akkor ennek is vége lehet.
2013. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Már ne haragudj, kedves kèrdezö, mègis mi a francot szeretnèl mèg 15 èveden? Bármilyen èrettnek is èrzed magad, mèg csak egy naiv kis kamaszlàny vagy, ès a szüleid sokkal több tapasztalattal rendelkeznek az èletröl, mint te, ráadásul mèg felelössèggel is tartoznak èrted.


Egy 15 èvesnek nem kell hajnalig buliznia meg a barátjàval aludni - az a felnött kapcsolatok rèsze, nem az elsö tiniszerelmekè -, nem kell ennyi èveden mindent megtapasztalnod. Akàr tetszik, akár nem, mèg jóformán egy gyerek vagy, ne akard már az atyaúristennek kèpzelni magad, majd akkor sírjâl, ha 17-18 èveden is ennyire fognak.


A lázadással meg csak óvatosan, nehogy elveszítsd a mostani kiváltságaidat. Ha az èn gyerekem lennèl ès a tiltâsom ellenère a pasidnâl aludnál, akkor igen kemèny megtorlás jönne.

2013. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Fuuu 8-as mi lenne elvennéd a telefonját?
2013. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Én most 16 vagyok- nem mehetek el bulizni, nem hogy 10-ig, semeddig. Nem alhatok senkinél, nem élhetek közösségi életet- nincsenek is már barátaim. Ne haragudj, hogy nem tudlak sajnálni. Nemsokára betöltöm a 17-et, és fele annyi kiváltsággal nem rendelkezek, mint te, de te még ennek sem örülsz..
2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!