Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lázadjak a szüleim ellen?

Hogyan lázadjak a szüleim ellen?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagy dolgokat... Nem akarok rontani a jegyeimen vagy részegre inni magam, drogozni. De már nagyon idegesít, hogy a szüleim mindig a nővérem seggét nyalják én meg nem csinálhatok semmit.

Csak azt akarom hogy lássák, nem ők mondanak meg mindent.

Ez eddig sosem zavart. De van barátom 1 éve és nem aludhatunk együtt és soha nem maradhatok vele 7-8nál tovább, kivéve ha bulizni megyünk. De akkor is 10kor haza kell mennem, ami mondhatom elég gáz. Ráadásul ezek mellett kiderült hogy olvassa apám a beszélgetéseimet a barátommal.

Egyszerűen elegem van! Többet akarok a barátommal lenni! Azt akarom, hogy fogadják el hogy nem kezelhetnek így!

Mit tegyek?

Felőlem jöhetnek az olyan válaszok, hogy ülj le meg beszélni de semmit nem érek vele mert csak elkezdenek majd leszidni hogy "jajj hány éves vagy? az osztálytársaid mennek? minket szerinted engedtek?" stb.

15/L



2013. okt. 20. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kozhelyesnek tunik,meg unod mar a rizsat de en is egyezek a szuleiddel! Nezz korul csak itt a gyakorin hany olyan kerdes van "kesik 3 napja,lehet hogy terhes vagyok?? 16L" vagy "lehetek terhes ha ....17L??". Es hat nyilvanvalo hogy mi fog tortenni ha ottalszol a pasidnal,bar gondolom volt mar sex igy is vagy nem? Bulizasrol meg annyit hogy hat en sem engednem,hany ismerosod fuvezget hetvegenkent?? Nem kell valaszolnod,csak gondolj bele..hany sracnak meg csajnak buli az ha mattreszegre isszak magukat diszkoban?? Nem logikus ha a szuleid azt szeretnek hogy minnel kevesebb idot tolts ilyen emberek tarsasagaban 15 evesen?? Es mi bajod lesz ha hazamegy 10-kor??Meg ahogy mondod minket sem engedtek hajnalig bulizni 15 evesen,es semmi bajom nincs.Bar en nem is lazadtam mert nekem is logikusnak tuntek az erveik-meg mindegy is volt mert igy sem-ugy sem mehettem oszt jonapot....igaz nem voltam olyan meno mint masok,de a menok 20-30% 20 evesen mar szulo volt,22-23 evesen meg egyedul allo szulo (marmint a csajok)...biztos nem tetszik amit mondok de hat ez van,nekem ez a velemenyem! 31F
2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerezz egy gépfegyvert és adaj nekik!!!! Vagy gondolkodj el azon, hogy nem a 15 éves pi-ád adja a legjobb tanácsokat!
2013. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi a fenét akarsz te 15 évesen a barátodnál aludni? Én sem engedném a szüleid helyében!!! Jól teszik. És a többivel is egyetértek, amit tesznek!

Nem vagy még olyan nagylány mint amilyennek hiszed magad, úgyhogy vedd vissza magad!

2013. okt. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Arany életed van a szüleiddel, mázlid, hidd el nekem!

Azzal az egyel nem értek egyet, hogy apukád beleolvas a beszélgetéseitekbe. Minden másban igen.

A korosztályod meghülyült mostanában. Megnézném én milyen szülő engedi a 15 éves lányának, hogy pasi aludjon az ágyában! Nem szülő az ilyen! Ne tedd magad nevetségessé, nem állna jól! Becsüld meg, hogy lehet egyáltalán barátod! 1éve... 14 évesen kezdeni, már ez is elég merész! N30

2013. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
5%
Legyél öngyilkos, majd állj rá a herkára, ess teherbe, és csonkítsd meg magad. Tuti kiakadnak egy félkezű, drogos, terhes-zombitól.
2013. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Volt 1 ilyen bnom, anyos ezen felul utalt, eselyt nem adott, lany nem tett semmit, szakitottam.
2013. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!