Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aggódjak vagy felesleges? A...

Aggódjak vagy felesleges? A barátom apukája ránk nyitott

Figyelt kérdés

Ott voltam náluk délelőtt,mert nem kellett bemennünk erre a két napra a suliba.

Nagyon nagy a ház,a barátomnak külön emelete van és még sose volt ilyen.Azt mondta,hogy az apukája nem jön haza estig,de hazajött.

Elég félreérthetetlen helyzetben voltunk...

Amúgy engem ismert régóta,mert a fia 8 évig az osztálytársam volt,csak utána megszakadt a kapcsolat,de most együtt vagyunk 2 hónapja.Meglepődött,de utána ő elment valami tárgyalásra és nem is láttam később.

Most félek,hogy elmondja valakinek,mert ez a kapcsolat eddig nem volt annyira nyilvános.

Tudom,hogy biztos nem a fia magánéletével foglalkozik,de lehet,hogy véletlenül megemlíti valakinek vagy valami és kiderül.

Félek,hogy a szüleim megtudják és akkor hatalmas balhé lenne.



2013. okt. 24. 15:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Én is úgy vagyok, mnit a 4 es...
2013. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Annyira viccesek a válaszolók, a csávó mekkora faszagyerek, a csaj meg süllyedjen el. Eljutott az agyatokig, hogy a szexhez két ember kell?
2013. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%
3 is lehet!
2013. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 MrPifta ***** válasza:
7%

"Szerintem örül neki, hogy a 16 éves fia elég nagy kan és már fűzi a nőket."

Bocs, de sehol nincs a szövegben, hogy a kérdező lány. Ezért csak feltélezni tudjuk, nem tudjuk biztosra.

15 évesen már engedi a törvény. Nem tartom helyes dolognak 18 alatt, de ebbe nem szólhatok bele.

És ha megtudják a szüleid, akkor mi van? Szerintem még örülni is kéne neki, hogy van valakid.

2013. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs, de sehol nincs a szövegben, hogy a kérdező lány."

Erre ennyit tudok mondani:

"A barátom apukája ránk nyitott"


Most vagy csaj,vagy b*zi :DD

2013. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%

Azért feltételezném, hogy a kérdező csaj, mert különben azt is írta volna, hogy fiú, hiszen a sztori szempontjából fontos, mivel apuka szemszögéből, főleg ha nem komázza a melegeket, egészen más lenne.


Kérdező:

Szerintem a barátod apukája büszke a fiára :-)

2013. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
39%
Ja, a koroddal nincs baj.. babázáshoz pont ideális. És itt nem a saját gyereket értem.
2013. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%

Neked meg nagyon le kellett szólnod,amiért ide kommentelt... -.-"

Egyébként meg nem is írt túl nagy hülyeséget...

2013. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Mindenki megnyugodhat,lány vagyok.

Nem akarom,hogy a szüleim megtudják.

Nagyon bonyolult,de röviden annyi,hogy a barátomnak "furcsa" gyerekkora volt,mert a szülei folyton üvöltöztek,veszekedtek egymással otthon,az apukája verte az anyukáját.A nő külföldre költözött,amikor a barátom 6 éves volt.

Tartják a kapcsolatot,de azért ez mégsem olyan.

Az apukája a munkájának és a nőknek él,néha 18-20 éves lányokkal van "együtt".

A barátomnak nem volt normális élete soha,senki nem foglalkozott vele,ezért balhéból balhéba keveredett,de az apja és a nagyszülei mindent elintéztek neki.

Ez már alapból sok(k) lenne a szüleimnek,de van egy olyan megérzéseim,hogy anya együtt volt valamikor a barátom apjával.Nem biztos száz százalékra,de nem csak én gondolom így...

2013. okt. 24. 17:40
 20/33 anonim ***** válasza:
86%
#19 hát kislány, ha apuka ilyen, akkor nem fogja elmulasztani a látottakat anyukád orra alá dörgölni sajna
2013. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!