Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aggódjak vagy felesleges? A...

Aggódjak vagy felesleges? A barátom apukája ránk nyitott

Figyelt kérdés

Ott voltam náluk délelőtt,mert nem kellett bemennünk erre a két napra a suliba.

Nagyon nagy a ház,a barátomnak külön emelete van és még sose volt ilyen.Azt mondta,hogy az apukája nem jön haza estig,de hazajött.

Elég félreérthetetlen helyzetben voltunk...

Amúgy engem ismert régóta,mert a fia 8 évig az osztálytársam volt,csak utána megszakadt a kapcsolat,de most együtt vagyunk 2 hónapja.Meglepődött,de utána ő elment valami tárgyalásra és nem is láttam később.

Most félek,hogy elmondja valakinek,mert ez a kapcsolat eddig nem volt annyira nyilvános.

Tudom,hogy biztos nem a fia magánéletével foglalkozik,de lehet,hogy véletlenül megemlíti valakinek vagy valami és kiderül.

Félek,hogy a szüleim megtudják és akkor hatalmas balhé lenne.



2013. okt. 24. 15:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
De ha elmondom itthon,hogy együtt vagyok a barátommal,anya ki fog akadni és lehet,hogy megpróbálnak tiltani tőle.
2013. okt. 24. 18:06
 22/33 anonim ***** válasza:
46%

A helyedben inkább attól tartanék, hogy az apja megkörnyékez...


Jó kis családot fogtál ki.

2013. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha gyerek vagy (a saját bevallásod szerint is), minek szexelni?
2013. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
56%

Már mondta, hogy nem szexelt.


Mi meg elhisszük, hogy amit csinált, annak semmi köze a szexhez, és ezért fél most.


Tényleg, miért gondolod, hogy amit csináltál, az nem szex? Ezt kéne először helyrerakni.

2013. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%

#24 "Nem feküdtem le vele,mást csináltunk." - ebből hogy' jön az neked le, hogy nem szexelt? ... csak a lefekvés a szex (lefordítom: dugás)


a mai fiatalok ráadásul érdekes módon a szopást nem is veszik határozottan szexnek ... ehhh, ideje a világnak kipusztulni

2013. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
64%

Nem szexelt, csak úgy fogalmazta meg :-)


A félreérthetetlen helyzetet valójában úgy értette, hogy félreérthetetlen, hogy együtt vannak, ez lehetett egy ölelés, egy csók, bármi, és nem pedig úgy, hogy szex közben nyitottak rájuk.

2013. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a petting nem számít szexnek.
2013. okt. 24. 19:32
 28/33 anonim ***** válasza:
50%

Jaj hagyjátok már az álszenteskedést, ti apácák voltatok ennyi idősen?

Én is 15 évesen feküdtem le először a barátommal, akivel aztán 4 évig együtt is voltam. A következőhöz meg hozzá is mentem. Ej, de mekkora ri.banc vagyok, elszúrtam az életem...

2013. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
65%

Miért, a pettingelést nem számítod szexnek?


Ha szerinted nem olyan "súlyos" mint a szex, akkor miért aggódsz amiatt, hogy mit fognak szólni a szüleid...? Talán mert mégse annyira elválasztható a kettő...?


Egyébként nem hiszem, hogy a barátod apjának első dolga lesz a te szüleidhez szaladni a hírrel, hogy a feltett kérdésedre is válaszoljak.


De nem neked kéne efölött aggódni, hanem a barátodnak akkora lovagnak lenni, hogy ezt letisztázza az apjával, hogy nem beszél róla senkinek, és így a barátnője is megnyugodhatna... Na?

2013. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én azon aggódnék a helyedben, hogy 15 éves kislányként fogalomzavarban vagy...
2013. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!