Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aggódjak vagy felesleges? A...

Aggódjak vagy felesleges? A barátom apukája ránk nyitott

Figyelt kérdés

Ott voltam náluk délelőtt,mert nem kellett bemennünk erre a két napra a suliba.

Nagyon nagy a ház,a barátomnak külön emelete van és még sose volt ilyen.Azt mondta,hogy az apukája nem jön haza estig,de hazajött.

Elég félreérthetetlen helyzetben voltunk...

Amúgy engem ismert régóta,mert a fia 8 évig az osztálytársam volt,csak utána megszakadt a kapcsolat,de most együtt vagyunk 2 hónapja.Meglepődött,de utána ő elment valami tárgyalásra és nem is láttam később.

Most félek,hogy elmondja valakinek,mert ez a kapcsolat eddig nem volt annyira nyilvános.

Tudom,hogy biztos nem a fia magánéletével foglalkozik,de lehet,hogy véletlenül megemlíti valakinek vagy valami és kiderül.

Félek,hogy a szüleim megtudják és akkor hatalmas balhé lenne.



2013. okt. 24. 15:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Attól ne tarts hogy ez az ember beszél erről a Mamáddal,a férfiak ebből nem csinálnak ügyet,még büszke is fiára.Viszont előfordulhat hogy a fiú apja is szeretne "közelebről megismerni"
2013. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

# 31

Ezt azért kétlem...

2013. okt. 27. 20:22
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a nem szexelt alatt azt értette hogy a barátja pénisze nem volt a hüvelyében.bár ha a szexet nem csak szexnek hanem érzelmi alapokon vesszük akkor végül is de megtörtént a dolog(bocs ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam)azt azért megkérdezhetném hogy ha az apuka nem nyit rátok lefeküdtél volna vele?
2014. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!