Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hozzáállás ez?

Normális hozzáállás ez?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem egy tanfolyamot, mivel több hónap alatt sajnos munkát nem sikerült találnom, így elmentem egy ilyen ingyenes okj-re. /persze nem full ingyenes/ Pár alkalom után rájöttem, hogy nagyon nem nekem való ez. Anyukám meg most azt mondogatja, hogy folytassam már, legalább lesz valami a kezemben, bírjam ki. Viszont én nem akarok egy ilyen közegben tanulni, mint amilyen itt van, de neki csak az a lényeg, hogy csináljam, csináljam... Pedig nem azért akarom abbahagyni mert lusta vagyok tanulni, hanem pont azért mert normális tanfolyamra szeretnék járni. Most persze én vagyok a hülye itthon... :/ 19/L
2013. okt. 25. 16:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És én nem azt mondtam hogy nem akarok tanulni, csak ebből az intézményből akarok eljönni és egy másik képzést keresni. ennyi
2013. okt. 25. 17:31
 12/13 anonim ***** válasza:

A pénzügyi-számviteli ügyintéző nem egy lájtos szak. Gondolom most vállalati gazdaságtannal, vagy valami hasonlóval kezdtetek. Várd meg az adózást, a pénzügyet, meg a számvitelt, és meg fog változni a véleményed, na meg kösd fel a nadrágodat. Szerintem nem mindegyik modult ugyanaz a tanár tartja. 2 hónap után nem csodálom, hogy lazának érzed, de azért ez nem lesz az. Szerintem jó szak, azt hittem valami gyengébbre jelentkeztél.

Így viszont anyukádékkal értek egyet, ha majdnem ingyen van, abba ne hagyd. Végzettség nélkül esélyed sincs elhelyezkedni, így meg legalább több lehetőséged van utána.

A: megpróbálsz vele elhelyezkedni

B: nekivághatsz a mérlegképes könyvelő képzésnek, oda ez a beugró/vagy pénzügyi diploma


Ennyi idő után ne hagyd abba. A szakmai vizsgára a tanár is biztosan komolyabban felkészít, az elejének nincs sok jelentősége. Visszavonom a korábbi álláspontomat, ne hagyd abba. A többiekkel nem kell törődni, tanulj sokat és lesz értelme.

2013. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden egyetemen van államis képzés, kérhetsz szoctámot, alaptámogatást, végső esetben diákhitel. Nem értem, miért mondják, hogy nem tehetem meg anyagilag, hogy egyetemre menjek. Mindenkinek adva van a lehetőség.
2013. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!