Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok erre megoldást? Édesany...

Tudtok erre megoldást? Édesanyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, mégis együtt kell élnünk? Kérlek ne írjátok hogy költözzek el mert az nem lehetséged

Figyelt kérdés

Anyagi okok miatt sajnos fiatal felnőttként kénytelen vagyok édesanyámmal élni.Ő már 60 éves Én most egyedülálló vagyok nem keresek rosszul de a munkahelyem bizonytalan.De nem is nekem vannak súlyos problémáism hanem anyukámnak anyagilag.

Nem is ez a lényeg hanem hogy egyszerűen semmi nem felel meg neki amit Én csinálok,már súlyos önértékelési zavaraim vannak miatta.Hogyan tudnék vele élni úgy ne legyen minden napom pokoli?

A munkám is nagyon stresszes de azt remekül tűröm,amúgy kedvesnek tartanak de nagyon zárkózott vagyok így ez sem segít a kapcsolatunkon,mert ha véletlenül elmomdtam neki valamilyen magán életi dolgot rögtön visszavágott vele ha lehetőség volt rá

Én nagyon szerettem őt de ez is meginogni látszik,de magára hagyni nem akarom mert kb éhenhal



#kapcsolat #viszály #Anya.lánygyermek
2013. okt. 27. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi miatt nem tudja anyukád eltartani magát? Valami hitel?

Én is a költözést tudom ajánlani, nem tudom hogy hol élsz és hogy van e lehetőség esetleg arra, hogy mondjuk 2-3 ember mellé beköltözz és ne önállóan bérelj lakást.

Így hosszú távon kikészülsz anyukád mellett. :(

2013. dec. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
HItele van neki jó sok sajnos :)
2013. dec. 31. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!