Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hány évesen engedtétek el...

Ti hány évesen engedtétek el legelőszőr buliba a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

csak azt tudom leírni engem mikor engedtek


Szilveszterre 13 évesen (a szomszéd utcába), utána 15 évesen messzebbre (50 km barátnőhöz)


Igazán diszkó szerű buliba 17 éves korom előtt kicsivel.



26/N

2013. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
11 évesen
2013. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ mit értesz buli alatt. Általános suliba is vannak sulibulik szülők nélkül, de tanári felügyelet mellett. Vagy disco? Fesztivál? Helyben, vagy valamerre messzebb? Egyedül, barátokkal?
2013. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromtól mehetek fesztiválokra, és bulizni. Persze nem minden hétvégén, kb. havonta egyszer-kétszer. Nyáron természetesen gyakrabban.
2013. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Én 16 évesen még nem voltam discoban, csak barátoknál házibuliban, de anyumék ismerték az embereket, akikhez elengedtek.
2013. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Ennek a kérdésnek én is örülök,hiszen 3 kamaszodó gyermekem van .a legidősebb 13 éves.és lassan,ismétlem lassan bennünket is érinteni fog ez a kényes dolog
2013. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Engem először akkor engedtek el,mikor kimaradtam nyolcadikból!

24/N

2013. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen elmehettem sulidiszkóba :) 5ft volt a zsíroskenyér és ugyanennyi a málnaszörp :) este 8ra értem jött anyum, és hazavitt :)

na igen, ennek már 15 éve...


ZPbe először 15 évesen mehettem a kedvenc bandám koncertjére nagy könyörgések árán. onnantól pedig az otthoni és iskolai szorgalmam függvényében engedtek bulizni.

2013. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Általánosban sulibuli, de én szerintem nem erre gondolt a kérdező.


Felügyelet nélkül, ivós buliba először 14 éves koromban engedtek el. A legelső bulimban egyébként nem ittam, csak körbenéztem, hogy hogyan kell bulizni.. :) Szóval azt hiszem hajnal 2-re kellett hazamennem, vagy 1-re. Ez gimi előtti nyáron volt. Aztán a csapatós bulik igazából gimi elsőben indultak. Gimi másodikban elengedtek haverokkal Horvátországba egy hétre nyaralni. Férfi vagyok.

2013. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen rákérdeztem anyunál, hogy elmehetek-e bulizni. Azt mondta, hogy szó se lehet róla.

Ha most megkérdezném biztos hogy elengedne, már csak attól függ, hogy kivel mennék.. ha olyan emberekkel, akiket nem ismer, akkor biztos hogy nem. De könnyű dolga van velem, nem szeretnék bulizni járni. :D

17/L

2013. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!