Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hány évesen engedtétek el...

Ti hány évesen engedtétek el legelőszőr buliba a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sulibuliba 12 évesen mehettem először (nem volt se alkohol, se semmi, csak táncoltunk). 14 évesen mehettem először szilveszter házibuliba a szomszéd utcába, addig maradtam, ameddig tartott a buli. Ezt követően mindig elengedtek a szüleim, mert az első pár alkalommal megbízható voltam. Sosem maradtam ki sokáig, a megbeszélt időpontban mindig hazamentem. Fő a bizalom! :)
2013. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

14 évesen mehettem először egy ottalvós buliba :) Azon a nyáron többször is elengedtek estékre. Aztán valahogy jobban érdekelt a suli, szóval egy időután kimaradtak a nagy éjszakai csatangolások. 17 éves koromig nem is nagyon jártam semerre bulizni kivéve szilveszterkor.


22L

2013. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A sulibulikba mindig elmentem, és általában értem jöttek. 12-13 évesen már máshol szilvesztereztem: persze egy barátnőmnél voltunk 3-4en, gyerek pezsgőt ittunk, a nagyija meg csinált nekünk virslit :D 15 éves koromban már eljárogattam mindenfele, de általában úgy, h másnál aludtam és anyuéknak azt hazudtam, hogy 11re értünk jönnek meg ilyenek... vagy viszonylag korán, 10-re haza kellett mennem. 16-17 évesen 11-éjfél körül kellett hazaérnem hétvégente, 18 éves korom után lazaság volt már :) Egyébként nem voltam balhés, hazaértem mindig időben és jól tanultam, meg sokat meséltem nekik a bulikról, úgyhogy azt hiszem megbíztak bennem
2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem ismerni kell hozzá a gyereket, hogy elég érett-e már, és mennyire őszinte. Mindenkinek vannak előbb-utóbb balhéi de ha jó a kapcsolat a szülő és a gyerek között az sokat segít.
2013. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én egy faluban lakok és 5. osztályig itt jártam általános iskolába. A kultúrház kb 200 m-re van tőlünk, így mindig elmehettem, de nálunk csak farsangi buli volt a suliban. Általában a szülők is ott voltak.

Aztán 6. osztályban átmentem egy városi suliba. Ott is mindig elmehettem a sulibulikba, amik 8 óráig tartottak. Mivel volt falubeli osztálytársam, így mindig haza is hoztak és vagy a házunk előtt raktak le, vagy anya jött értem a házukhoz.

Középiskolás koromban 16 évesen voltam először igazi disco-ban. Diáknap volt, de ott volt velem bérma keresztanyám, csak ezért engedett el anya. Aztán 1 év múlva 17 évesen mehettem el a barátaimmal. Minden hónapban csak egyszer mentem és eleinte nagyon sokat kellett anyát győzködnöm, hogy elmehessek. Most 20 vagyok, de már csak annyi, hogy szólok neki, hogy hová megyek. 17 évesen egy fél év után, amikor látta, hogy nincs semmi bajom a bulik után, nem raboltak el meg hasonlók, akkor már könnyebben elengedett.

2013. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nagyon sokat segítetetek nekem! Nagyon hálás vagyok!
2013. nov. 5. 16:47
 17/17 anonim válasza:
14 évesen voltam először fesztiválon elötte csak kisebb koncerteken
2013. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!