Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Molesztált az apám. Mit tegyek?

Molesztált az apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves lány vagyok. Nem erőszakolt meg, de 10 éves koromtól 20 éves koromig molesztált. Egy művelt, látszólag értelmes ember, tele együttérzéssel, sokat segített nekem...és mégis. Egy megbomlott elme. Az anyám paranoid skizofrén, úgyhogy jó példát tőle sem sikerült látnom.

Azt hittem, hogy elég erős vagyok, hogy egyetem mellett felépítsem az elveszett önbizalmam és azt hittem, hogy a sok rossz dolog, ami történt, majd erőt ad, hogy még jobban hajtsak. De így nem megy a tanulás, és emiatt is negatív érzelmeim vannak.

Fizikusnak tanulok. Már félév közepe van, és sok tanulnivaló van, de csak vagyok, és akárhányszor szeretnék leülni tanulni, nem megy. Annyi gondolat van bennem, amik elviszik a lelki energiáim.

Ti mit tennétek a helyemben?

20 évesen jártam pszichiáterhez depresszió miatt, de az gyógyszert írt fel, aminek semmi értelme sem volt, mert egy ilyen kis bogyó nem győzheti le az agyam teremtő erejét. Tehát nem bízom a pszichiátriában, viszont szükségem lenne rá, hogy feldolgozzam a traumáim, hogy normálisan tudjak élni és teljesíteni az iskolában és a magánéletemben.


Választhatom a bátorság és a szabadság útját, ami talán a szüleimnek életük legnagyobb fájdalma lesz, vagy választhatom azt, hogy meglapulok és a megbocsájtás nevében megtűröm szegény beteg lelkű szüleimet...én meg járom a magam útját. (Nem lakok velük, és ritkán beszélünk.)


Köszi!



2013. nov. 3. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ó, persze. Naponta embereket gyilkolnak, gyerekeket erőszakolnak meg...stb., és te arra következtetsz, hogy kamu a kérdésem. Te melyik bolygón élsz?

Miért is van nagy pofám? Mert megvédem magam a primitív véleményekkel szemben?

Javaslom, olvasgass kicsit a témában, aztán kétszer is meggondolod, hogy belerúgsz abba, akit így is eleget vert az élet.

www.muszajmunkacsoport.hu

Nyilván, ez is mind kamu: [link]

Meg ez:

https://www.youtube.com/watch?v=D-yJLTvdIPc

Meg ez:

[link]

Vagy ez:

[link]

És e:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Van még sok "kamu":

[link]


Ezt még egyszer, hátha elfelejtetted volna elolvasni:

[link]

2017. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

És ez a nő pedig, akivel ezek történtek, az ismerősöm is:


Most nem tudom egy az egyben küldeni a linket, mert fennakad a tárgárságszűrőn, a ku**a szó, ezért a szóból a hiányzó a betűt pótolja az alábbi linkben, akit érdekel:

[link]

2017. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az ismerősöm beszél ebben a videóban:

[link]

2017. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ugyanaz a személy: [link]
2017. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Kérdező látszik hogy a pofád igen nagy, illetve a kérdésnek is erősen kamu szaga van.

A többieknek meg üzenem, hogy a pszihiáter nem csak gyógyszert ír fel, hanem azt is csinálja amit ti hisztek hogy a pszihológus csinál. Mivel a pszihológus pont hogy nem fogad betegeket, mivel az ő dolga a kutatás.a kérdezőnek elismerem, hogy nem antidepresszáns kellett volna, hanem sokkal inkább antipszihotikum. Vak aki nem látja hogy a kérdező se százas.. Sőt


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.

# 20/25 Időpont 08-08 21:56"


-----------------------------------------------------


Várjunk csak! Nem lehetséges véletlenül, hogy te személyesen is ismersz engem?? Azok szoktak így írni, akiknek valamilyen személyes sérelmük van velem kapcsolatban, mondjuk nem bírják elviselni, hogy kikosaraztam őket, és ezért azt a "megoldást" választják, hogy név nélkül írogatnak nekem, ócsárolnak!!! De egyáltalán, aki egy ilyen kérdésre, hogy segítséget kérek másoktól, mert bántalmaztak gyerekként, aki képes erre ilyen bunkón írni, az csakis egy GONOSZ ember lehet!

Csak a gonosz ember képes a védtelent és a szenvedőt bántani. És te ezt tetted. Tudod, ez a te sarad, úgyhogy ne kend másra. Senki nem kíváncsi a zsarnoki gondolkodásmódodra, mert ezzel csak ártasz az embereknek, és hadd emeljem ki, önmagadnak is.

Ja, és a kérdés kiírása óta voltam pszichiáternél, az meg az Asentra nevű antidepresszánst tukmálta. Úgyhogy ennyit a pszichiáterekről.

Amit írsz, az nem igaz. A pszichológusok nemcsak kutatók lehetnek. Van pszichológus kutató, és van, aki terápiát tart. Ahogy orvosból is van, aki nem foglalkozik közvetlenül a betegekkel, hanem kutatóként dolgozik.


Szóval igazán megtehetnéd, hogy nem írogatsz ilyen goromba stílusban az embereknek, főleg, ha ők segítségre szorulnak, nem csesztetésre. Majd mikor bajba kerülsz, te sem arra fogsz vágyni, hogy elhordjanak mindenféle idegbetegnek, akinek antipszichotikumra van szüksége.

Van normális munkám és tanulok. Annyira őrült csak nem lehetek, megteszem, amit tudok, úgyhogy mindenki békén hagyhat a gorombaságaival. Köszönöm.

2017. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!