Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem várt gyerekek voltak?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek? Igazából szeretnek titeket a szüleitek, vagy csak azt mutatják? Érdekelnének a tapasztalataitok.

#nemvártgyerek
2013. nov. 5. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Besikerült gyerek vagyok én is, minden nyűgével és bajával. Az nagyon jellemző, hogy az én apámnak sincs fingja se arról, hogy ki és mi vagyok. Jellemző, hogy minden évben a névnapomon hív fel, hogy "boldog születésnapot" pedig 13-án születtünk mindketten, csak a hónapot kellene megjegyeznie. Két mérnöki diplomám is van és az egyik végzettségemet sem tudja... és mégis a családban én vagyok az egyetlen aki szóba áll vele


37/F

2013. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok ismét.

Téged legalább felhív néha, nekem a saját apám akkor sem veszi fel a telefont, ha én hívom, pedig az egyetlen bűnöm, hogy gyerekkorom óta szeretném magamra felhívni a figyelmét. Bocs, nem igaz, amit írok, mert egyszer felhívott, már hat éve nem beszéltünk és az első mondata az volt "Szia! Kéne kétszázezer forint, tudsz adni?" Nem tudtam, lévén hogy nem vagyok eleresztve anyagilag. Azóta még inkább utál. Alapból utált, mert megszülettem. Megcsinálni könnyű volt, felelősséget már nem tudott vállalni és nem is akart. Sokkal egyszerűbb volt munka után a kocsmába menni és aztán beborulni az árokba vagy hazajönni törni-zúzni.


32/N

2013. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy fehív, de nem nagyon érdekel már. A pénzkérés nálam rendszeresen terítéken van. Néha segítek, néha nem. Igazából nem foglalkozok már vele, nem engedem, hogy hatással legyen az életemre. Persze teljesen nem tudom kizárni és néha rossz kedvem van miatta, de nagyjából elfogadom a helyzetet.
2013. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én nem voltam tervezésben de amikor megszülettem akkor azt mutatták hogy örülnek nekem de 10éves koromban anyám itt hagyott engem egy pasi miatt és elköltözött egy másik településre a hugomat vitte magával én meg itt maradtam apámmal de nem is bánom de ebből adódóan van 3 lánybarátom a többi az mind fiú és utca gyerekek vagyunk(apám is az volt gyerek korában)és apámmal is mindent meg tudok beszélni most vagyok 13éves és mindenem megvan pedig nem élünk valami jól de hugomék annál jobban de neki alig vannak barátai akik vannak azok is olyan elkényeztetett senkik mint ő!
2014. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!