Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy anya ilyeneket. Mond a fiának?

Figyelt kérdés

2 napot lógtam a suliból, az oszim meg felhívta anyumat, hogy nem voltam suliba.

Anyum amikor haza jött ezeket reagálta rá:

"Annyira gyűlöllek, hogy legszívesebben elvágnám a torkodat."

Az a legnagyobb bajod, hogy megszülettél.

A r*k vinne el a nyakamról.

Dögölj meg.

Stb."


Nem volt eddig rossz kapcsolatom anyummal, sőt.

De ez túl sok volt nekem.

Most vagyok 12. es, 9.es koromba lógtam párszor, de azóta soha.

Szerintetek normális ez???

17/f



2013. nov. 7. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
nem normális...
2013. nov. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Az hogy lógsz? Nem, nem normális. Anyukád reakciója viszont szerintem az. Csak ideges volt hirtelen, hisz rájött, mégsem olyan jó a kapcsolatotok, ha hazudsz neki, és ez szíven ütötte. Jó nem kellett volna ilyen csúnyán beszélnie, de lehet én két istenes sallert is lekevertem volna, meg mondtam volna, hogy ha lógni van időd, akkor dolgozni is, mostantól te keresed meg a telefonra, szórakozásra, extra ruhára való pénzt.
2013. nov. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem normalis, de valahol érthető. Kiborult, nem gondolkozott, hogy mit mond. Vannak ilyen emberek.
2013. nov. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

2, 3!


Nem nem normális viselkedés ez. Hogy mond valaki ilyent a saját gyermekének? Én még egy idegennek is szégyelnék ilyent mondani...

Idegbeteg, neurotikus, hisztériás megnyilvánulás ez.



Ha kaptál volna két pofot, kicsit kiabált volna (pl. többet meg ne halljak ilyesmit, elő ne forduljon többet stb) akkor arra azt mondanám, hogy kitört, igaza van, jogos.

De így. Ez nem normális.

2013. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
abban igazatok van, hogy lógni nem normális, úgyhogy valamilyen büntetésen én is törném a fejem. Pl. diákmunka.
2013. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Jézusom, ne tegyetek már úgy, mintha a lógás egyenértékű lenne a betöréses rablással. Normális szülő ilyenkor csak leszidja a kölykét, nem felpofozza, pláne nem ilyen szintű okádék dolgokat vág a fejéhez. Ha nem rendszeresen lóg a gyerek csak néha, attól még nem fog elzülleni, nem lesz belőle szar szemét alak, én is lógtam a suliból anno, mégis vittem valamire és szerencsére apáméknak több eszük volt mint itt sokaknak, és nem akarták a szart is kiverni belőlem. Az ilyen primitív szülő meg nézzen mélyen magába, és gondolkodjon el rajta hogy miért érzi úgy a gyereke hogy hazudnia kell neki. Nem szolgál rá alanyi jogon a tiszteletre, csak azért mert képes volt arra amire bármelyik állat, és szaporodott.
2013. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Sztem sem normális az ilyen kifakadás. Mindenki követ el hibákat, csinál olyat, amit nem kéne, mégse vágnak ilyet a fejéhez, pláne a saját gyerekének. Abban meg én is igazat adok az előttem szólónak, h ha hazudik az anyjának egy gyerek, annak is megvan a maga oka. Párom kislánya is folyamatosan hazudozik az anyjának, és most pszichológushoz akarja vinni, pedig sztem nem őt kéne...
2013. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Anyukád túlreagálta a dolgot és nagyon rondán beszél, rossz olvasni,hogy ilyet mond a gyerekének...Vannak családok,ahol napi szinten igy beszélnek,nem tudom,nálatok ez mennyire van. 2 nap lógás nem a világ,inkább el kéne magyaráznia neked,hogy miért nem szabad lógni...Én jókislány voltam,de én is volt,hogy lógtam suliból,szerintem ezen a korszakon mindenki átesik,de sose beszélt velem igy anyukám emiatt...
2013. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

először is ne lógj

másodszor szerintem anyud tényleg eltúlozta

de mondjuk érthető

ilyenkor szokták azt mondani akiknek ezt elmeséljük h csak féltett , fél h többet nem bízhat meg benned és félti a jövődet

nekem anyum pl azt szokta mondani h állandóan szégyent hozok rá,már akkor is ha hozok egy 3-ast

2013. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek a válaszok elég érdekes. Nem tudom, akárki akármit mond, ezek több mint durva szavak egy anya szájából, akármennyire is ideges volt. "Elvágnám a torkodat"? ilyet mondani tényleg rendben van?! Meg a lógás nem egy akkora dolog. Az én bátyám is folyton lógott a suliból, de anyánk akkor se mondott ilyet. És most, én, aki sose lógott, fele annyit se keresek, mint ő...
2013. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!