Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj a szülőknek, ha...

Miért baj a szülőknek, ha szexelünk?

Figyelt kérdés

Anya teljesen ki van akadva, hogy szexelek a barátommal. nem tudom, hogy gondolja ezt az egészet: tegnap óránként kopogás nélkül berontott a szobámba, hogy vajon mit csinálunk...


18 éves vagyok, 2,5 éves kapcsolat


2013. nov. 10. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
91%
Akkor talán meg kéne próbálni beszélni vele.
2013. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:
Nem fogok.
2013. nov. 10. 16:04
 13/81 anonim ***** válasza:
61%
Akkor csak duzzogj magadban, mint egy 14 éves. Az nyilván megoldja a problémát.
2013. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj már, de mi az hogy "nehogymár az legyen a megoldás"? Értelmes felnőtt ember eleve nem akkor kezd el kefélni fényes nappal, amikor az egész család otthon van.


Ha külön lakásotok van akkor lehet, de amíg otthon éltek nem ártana alkalmazkodni a szüleitek és a család igényeihez is, amibe esetleg nem fér bele hogy egész délután az ágyrecsegést és a nyögéseidet hallgassák.


Tudom hogy 18 évesek, tinik vagytok, de valahogy sosem tudtam megérteni, hogy hogy lehet úgy élvezni a szexuális együttléteket hogy a fél lakásban azt hallgatják a többiek!

2013. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 piriiiiii ***** válasza:
57%

Utolsó, szerintem kissé elvetetted a sulykot...

Ott voltál talán a kérdező ajtajában, és bizonyítékként hallgattad a nyögésieket? Vannak ugyanis, akik nem nyüszítenek kéjesen szex közben, és a kérdező tűnik annyira intelligensnek, hogy az ilyenfajta emberek közé lehessen sorolni. Nem értem, minek kell rögtön kitalálni dolgokat, miközben semmi indíték nincs is rá. Az embernek van egy teljesen jogos, saját intimszférája, ez a saját szobája, ahová kopogtatás nélkül nem illik betörni, főleg akkor nem, ha az illetőnek ott van a párja is, aki minden bizonnyal nem este 9-kor érkezik meg, amikor a kedves szülők már alszanak, nehogy meghalljanak bármit is...

2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:
Hát ha bárki meghallja a nyögéseinket, akkor le a kalappal előtte. Valami zseni lehet.
2013. nov. 10. 16:14
 17/81 anonim ***** válasza:
35%
Ez a s szüleid/vagy anyukád lakása, és ott az ő szabályai szerint kell lakni. Főleg ha csak ő tartja fenn.
2013. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
Tehát ők akár a szoba közepére is kakilhatnak, teljesen rendben van.
2013. nov. 10. 16:23
 19/81 Shai-Hulud ***** válasza:
39%
Igen. SAJÁT lakásuk, nem?
2013. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 A kérdező kommentje:

Aha, világos.

Ők bármit megtehetnek, nekem kuss a nevem.

Ők szexelhetnek, míg én nem.


Ez végülis teljesen normális így.

2013. nov. 10. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!